بازدید کننده گرامی به محتوای نو خوش آمدید

ترتیبی که محتوای نو برای یادگیری دوره صنعت آموزش | تولید ، تبلیغات و فروش دوره های آموزشی پیشنهاد میکند بصورت زیر است

صنعت آموزش | تولید ، تبلیغات و فروش دوره های آموزشی

دوره 1
آموزش سناریو نویسی آموزشی

سناریو نویسی برای ساخت محتوای آموزشی و سناریو نویسی برای تولید محتوای الکترونیکی از نیازهای اساسی تولید کنندگان محتوا در سازمانها و شرکتها میباشد.در دوره سناریو نویسی شما به یک نابغه سناریو نویسی تبدیل خواهید شد و توانایی ساخت هر دوره آموزشی را پیدا خواهید نمود.

مشاهده دوره


دوره 2
آموزش ساخت پادکست آموزشی

در این دوره ی آموزش پادکست سازی قدم تمامی مباحث مربوط به آماده سازی، ضبط،تدوین وانتشار پادکست را به شما آموزش خواهیم داد.تولید و ساخت پادکست و درست کردن ان تنها با دیدن فیلم های این دوره برای شما به راحتی قابل انجام خواهد بود .

مشاهده دوره


اگر مسیر تعیین شده را به ترتیب ذکر شده یاد بگیرید ، موفقیت شما تضمین شده خواهد بود


◆ آیا به کسب وکار آموزشی علاقمندید و می خواهید به صنعت آموزشی وارد شوید ؟

◆ ایا مدرس هستید و از کار کردن به صورت حق التدریس و گرفتن حقوق ناچیز از مدیران آموزشگاهها خسته شده اید؟

◆ ایا متخصص کاربلدی هستید که کلی حرف برای مخاطبان خودتون دارید و میخواهید کسب وکار آموزشی خودتان را راه اندازی کنید؟

◆ ایا هیئت علمی دانشگاه هستید و میخواهید طبق روشهای خودتان آموزش دهید و فکر میکنید مباحث کتابهای درسی و مباحث خشک و آکادمیک و تئوری دانشگاه مناسب بازارکار ایران و سایر نقاط دنیا نیست و رویای داشتن آموزشگاه شخصی خود را در سر می پرورانید؟

◆ آیا مدیر یک مدرسه هستید و در بازاریابی و فروش خدمات آموزشی خود با مشکل مواجه هستید و صنعت آموزش را به خوبی نمی شناسید و میخواهید بصورت علمی و عملی و کاربردی وارد صنعت آموزشی شوید؟

◆ آیا میخواهید کسب وکار آموزشی انلاین داشته باشید اما روشهای تولید محتوا ، بازاریابی محتوای آموزشی ، فروش محتوای آموزشی ، روشهای تبلیغات محتوای آموزشی ، روشهای تبلیغات دوره های حضوری ، روشهای تبلیغات وبینار آموزشی را نمیدانید اما میخواهید همه این موارد را در یک دوره بصورت کامل از پیش کسوتان صنعت آموزشی یاد بگیرید؟

◆ آیا تولید محتوا انجام داده داده اید و دوره آموزشی یا دوره های آموزشی متعددی را تولید کرده اید اما فروش چندانی ندارید و دوست دارید یک مربی کاربلد درکنار خود داشته باشید تا به شما اموزش دهد و به شما کمک کند تا شما هم مثل سایر دوستان و همکاران خودتان که براحتی دوره های آموزشی خودشان را به فروش می رسانند رشد و پیشرفت کنید و تکنیکهای صنعت آموزشی را حرفه ای یاد بگیرید؟

◆ایا میخواهید سناریو نویسی رو بصورت اصولی یاد بگیرید؟

رفرنس ، مرجع و منابعی که برای تهیه این دوره از آنها استفاده شده است