تولید محتوای الکترونیکی تخصص ماست

کیت آموزش مجازی و ابزار تولید محتوا

   کیت آموزش مجازی و ابزار تولید محتوا

 

عنوان محصول : کیت آموزش مجازی
عنوان تجاری محصول : Virtual Traning Kit

 

کیت آموزش مجازی

برای ساخت محتوای الکترونیکی

 

کیت آموزش مجازی و ابزار تولید محتوای الکترونیکی چیست؟

☑ کیت اموزش مجازی برای تدریس مجازی میباشد وتولید محتوای الکترونیکی را برای معلمین و اساتید آسان میکند.معلمین و اساتید بدون نیاز  به قلم نوری ، اقدام به تولید محتوا خواهند نمود و تنها ابزار مورد استفاده ، مداد ، خودکار و یک موبایل میباشد.

☑ چنانچه بخواهید برای مباحث کتابهای درسی و جزواتتان  محتوای الکترونیکی بسازید ،  میتوانید از کیت آموزش مجازی استفاه کنید.شاید سوال بپرسید که کیت یعنی چی؟ کیت یعنی چند قطعه اماده شده که میتوانید براحتی آنرا در مدرسه ، محل کار ، منزل و هر جای دیگیری سرهم کنید و بدون محدودیت اقدام به تولید محتوا نمائید.

مزیتهای کیت آموزش مجازی

عدم نیاز به قلم نوری برای نوشتن 

عدم نیاز به نرم افزار تدریس

عدم نیاز به هولدر برای نگه داشتن گوشی یا تبلت

نوشتن با چند رنگ در زمان تدریس

نوشتن روی برگه هایی با سایزهای متنوع 

نوشتن و تدریس روی کتابهای درسی

سرعت بسیار بالا در تولید محتوای الکترونیکی

نصب و راه اندازی بسیار سریع در مدرسه ، موسسه ، منزل یا محل کار

مناسب برای مدرسینی که میخواهند در کمنرین زمان ممکن با کمترین هزینه اقدام به تولید محتوای الکترونیکی نمایند و آموزش مجازی ارائه کنند

 

چرا من باید باید از کیت آموزش مجازی استفاه کنم؟

 

شما به عنوان معلم یا استاد یا مدرس در یکی از دسته بندیهای زیر قرار دارید:

 تاکنون نتوانسته اید محتوا تولید کنید

 محتوای شما فاقد کیفیت و استاندارد لازم است

محتوای شما فاقد جذابیت آموزشی برای دانش آموزان / دانشجویان / مخاطبان  است.

تولید محتوا برای شما بسیار زمانبر و سخت است

وقتی اسم تولید محتوا می آید احساس میکنید کار سختی را قرار است انجام دهید

در زمان تولید محتوا فراموش میکنید که باید چه بگویید و یک آموزش ساده را چند بار تکرار میکنید و آخرش آن چیزی هم که باب میلتان است ازآب در نمی اید.

احساس میکنید تولید محتوا کاری بیهوده است و تمایل دارید بصورت حضوری آموزش دهید و توانایی ساخت آموزش مجازی را ندارید

با داشتن این کیت + آموزشهایی که به شما ارائه میدهیم تمام موانع و محدودیتها و مواردی که ذکر شد برای شما حل شده و شما تبدیل به یک تولید کننده محتوای الکترونیکی خواهید شد.

با داشتن کیت آموزش مجازی فقط با داشتن یک موبایل و خودکار و مداد میتونید صفحات کتاب درسی و جزوات آموزشیتون رو آموزش بدین و به فیلم اموزشی تبدیل کنید.و سپس بعد از ساخت فیلم آموزشی اقدام به ساخت نرم افزار آموزشی یا حتی اپلیکیشن آموزشی نمائید.

شاید با خودتان بگویید که موبایل را که خودم دارم.مداد و خودکار وکاغذ را هم که دارم.پس چه نیازی به این کیت دارم.و چه نیازی به آموزش تولید محتوای الکترونیکی دارم.

پاسخ ما به سوال شما این است که :

ما به شما روشهای تدریس ، آنهم روشهای تدریس مجازی را آموزش میدهیم نه آموزش نوشتن با مداد و خودکار را..

به عنوان مثال ما در بحث ساخت پادکستهای آموزشی به شما یاد میدهیم که چگونه سخن بگویید.چند دقیقه بگویید.چه چیزهایی را نگویید.و در کنار اینها نرم افزارهای ساخت پادکست را هم آموزش میدهیم.

یا در بحث ساخت فیلم آموزشی به شما یاد میدهیم که در زمان تولید محتوای الکترونیکی و تدریس از چه المانهایی در تدریس استفاده کنید و فیلم خود را چگونه تدوین و منتشر کنید .

و در کنار اینها نرم افزارهای ساخت فیلم اموزشی را هم به شما آموزش میدهیم.یعنی بیشتر تمرکز ما روی آموزش نحوه تدریس شما بصورت مجازی و تولید محتوای الکترونیکی میباشد.

چیزی که در اینترنت حتی به رایگان یافت میشود آموزش کار با نرم افزارها میباشد.اما آنچه ما به شما آموزش میدهیم روشهای تخصصی کار با ابزارهای آموزش الکترونیکی و تولید محتوای الکترونیکی حرفه ای و جذاب با ابزارها و نرم افزارها میباشد نه خود نرم افزار و آموزش چند منو...

ما به شما نحوه تدریس الکترونیکی و نحوه تدریس مجازی و نحوه آموزش دادن در زمان تولید محتوای الکترونیکی را آموزش میدهیم .ممکن است شما یک استاد تمام دانشگاه یا یک معلم بسیار حرفه ای باشید.اما برای ساخت محتوای الکترونیکی و ساخت آموزشهای مجازی آمادگی وتوان کافی و تخصص لازم را نداشته باشید.

آموزش بصورت حضوری با نحوه تدریس بصورت مجازی کاملا متفاوت میباشد و تخصص خود را میطلبد.که ما تمام این موارد را به شما آموزش خواهیم داد.

با تهیه کیت آموزش مجازی ابزارها و نرم افزارهای تولید محتوای الکترونیکی را دریافت و آموزش خواهید دید

شما نوشتن را بلدید
ما به شما چطور نوشتن را اموزش میدهیم
شما تدریس را بلدید
ما به شما روش تدریس حرفه ای را آموزش میدهیم
شما صحبت کردن را بلدید
ما به شما چگونه صحیح صحبت کردن را آموزش میدهیم
شما نرم افزار های تولید محتوای الکترونیکی را بلدید
ما به شما استفاده حرفه ای از ابزارها و نرم افزارها را آموزش میدهیم
ما از شما یک تولید کننده حرفه ای محتوای الکترونیکی میسازیم
 

 

آیا استفاده از کیت آموزش مجازی راحته؟

بله.شما با استفاده از کیت آموزش مجازی قرار نیست کار جدیدی انجام بدین...شما روی کاغذ یا روی کتاب درسی و یا جزواتتان مینویسید و بقیه کار رو موبایلتون و کیت آموزش مجازی که ما براتون ساختیم انجام میده.

کیت آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی

کیت آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی

 

 

اگر کیت آموزش مجازی رو خریداری کنم ، به من آموزش تولید محتوا هم میدین؟

بله.با خرید کیت آموزش مجازی ، کارگاههای زیر برای شما برگزار میگردد ( فقط ویژه معلمین و فرهنگیان گرامی ) :

آموزش سناریونویسی

آموزش ساخت پادکست آموزشی

آموزش ساخت فیلم اموزشی و تولید محتوا

آموزش ساخت نرم افزارهای آموزشی بصورت تعاملی (نمایش فبلم ،آزمون سازی، بازی تعاملی ، گالری تصاویر و ...)

اگر شهرستان هستید و یا تمایل ندارید بصورت حضوری آموزش ببینید ، بصورت مجازی به شما تولید محتوای الکترونیکی حرفه ای رو آموزش میدیم.

 

نامهای دیگر کیت آموزش مجازی

کیت آموزش الکترونیکی

ابزار آموزش الکترونیکی

کیت تولید محتوای الکترونیکی

ابزار تولید محتوای الکترونیکی

ابزار آموزش مجازی

کیت تولید آموزش مجازی

دلایلی که ممکن است برای خودتان بیاورید تا کیت آموزش مجازی را تهیه نکنید و در کارگاه تولید محتوای الکترونیکی شرکت نکنید عبارتند از :

ممکن است برای اینکه تولید محتوای الکترونیکی رو عقب بیاندازید و تهیه کیت را ضروری نبینید پیش خودتان چنین بها نه هایی را بیاورید:

◆ فعلا وقت چنین کارهایی را ندارم

◆ فعلا پولی ندارم برای اینجور چیزها هزینه کنم

◆ فعلا تولید محتوای الکترونیکی اولویت اول زندگی من نیست

◆ خودم میرم یاد میگیرم و نیازی ندارم هزینه کنم

◆ خودم همه اینا رو بلدم

◆ وقت برای یادگیری زیاده

◆ کارهای مهمتری دارم که باید آنها را انجام دهم

◆ و این بهانه ها همچنان ادامه دارد.....

این سوال را از خود بپرسید.اگر قرار بود برای یادگیری تولید محتوای الکترونیکی وقت بگذارید چرا تا امروز اینکار را نکردید؟؟

اگر شما معلم ، استاد دانشگاه یا مدرس هستید تولید محتوای الکترونیکی از نان شب هم برای شما واجبتر میباشد.دوست ندارم اینرا بگویم.اما ممکن است حتی بخاطر نداشتن مهارت تولید محتوای الکترونیکی حتی شغلتان را از دست بدهید..اینرا من نمی گویم.تکنولوژی آموزشی می گوید...

اگر میتوانید یک کتاب را در ظرف مدت یک هفته تبدیل به فیلم آموزشی کنید و برای آن اپلیکیشن آموزشی یا نرم افزار آموزشی بسازید چرا تا امروز اینکار را نکردید؟؟

بهتر است همین الان عذر و بهانه و محدودیت ذهنی که برای خود درست کرده اید را کنار بگذارید و دست از اهمال کاری و تنبلی بردارید  (خودتان را گول نزنید ).

 با تهیه کیت آموزشهای مجازی  و آموزشهایی که میبینید وبا کمک تیم  پشتیبانی محتوای نو ، جای هیچ عذر و بها نه ای برایتان باقی نمی گذاریم و شما را  به  تولید کننده محتوای الکترونیکی در حوزه تخصصی تان تبدیل خواهیم نمود..

کیت آموزش مجازی را تهیه کنم چه اتفاقی رخ میدهد؟

شما توانایی ساخت محتوای الکترونیکی برای یک کتاب درسی را در ظرف مدت یک هفته پیدا خواهید نمود .محتوایی که از طرح درس آموزشی ، هدف کلی ، هدفهای رفتاری،استاندارد آموزشی مطابق استانداردهای آموزشی روز دنیا برخوردار باشد.محتوایی که فقط فیلم نباشد.بلکه دارای آزمون چند گزینه ای ، گالری تصاویر ، آزمون ، بازی و محیطی زیبا برای دسترسی کاربران به آموزش برخوردار باشد.یعنی ما همه ابعد آموزشی و همه ابعاد تولید محتوای الکترونیکی را به شما آموزش میدهیم....

اگر واقعاً بخواهید راهش را پیدا می‌کنید و اگر نه، بهانه‌اش را... 
اگر تنبلی یا اهمال کار اینجا رو هم بخون

ما در مجموعه محتوای نو سفارش تولید محتوا هم قبول میکنیم.اما رسالت و هدف ما در محتوای نو این است که همه افرادی که در زمینه آموزش حضوری فعال هستند ، بتوانند دانش ، تجربیات و علم خود را به افراد بیشتر،  بدون محدودیت زمانی و مکانی منتقل کنند.همین دغدغه ها نیز باعث شده پیشتاز و رهبر کسب وکار آموزشهای مجازی باشیم و خلاقانه عمل کنیم و ابزارهای آموزش الکترونیکی جدیدی را تولید و روانه بازار آموزشی کنیم(این موضوع را با یک سرچ ساده در گوگل میتوانید بررسی کنید.کلمه سفارش تولید محتوای الکترونیکی یا آموزش تولید محتوای الکترونیکی را جستجو کنید.محتوای نو را در بین لینکهای اول گوگل خواهید یافت.با نگاهی به صفحه نمونه کارها و طیف وسیع مشتریان و نمونه های متعدد نیز گواه بر این موضوع میباشد).

افرادی که در دوره شرکت میکنند و کیت آموزش مجازی را تهیه میکنند ، پس از خرید و پس از اتمام دوره به حال خود رها نمیشوند.حالا دیگر شما عضوی از ما خواهید بود.تیم پشتیبانی ما با شما تماس میگیرد.اشکالات شما را برطرف میکند.جلسات مشاوره اختصاصی با استاد دوره خواهید داشت (مهندس علیرضا روستا/ کارشناس ارشد تولید محتوای الکترونیکی ) و شما را در زمینه تولید محتوای الکترونیکی رهبری و راهبری میکند تا بتوانید محتوای خود را بسازید و منتشر کنید.آنهم بصورت اصولی و حرفه ای...ممکن است مدیر مدرسه یا مدیر دانشگاه از شما خواسته باشد دوره های آموزشی بصورت الکترونیکی تولید کنید و تولید محتوای الکترونیکی را یاد بگیرید.و ممکن است این مسئله برای شما به یک کابوس تبدیل شده باشد.

نگران نباشید.ما به شما کمک میکنیم تا محتوای الکترونیکی تولید کنید.پشتیبانی ما بعد از تهیه کیت آموزش مجازی و اتمام دوره آموزشی بخاطر این است که دچار تنبلی یا اهمال کاری و پشت گوش انداختن نشوید و در زمان مقرر کل کتاب را به محتوای الکترونیکی تبدیل کنید.این همه خدمات ارزشش را دارد نه؟؟؟!!!!

نحوه خرید کیت آموزش مجازی و ابزار تولید محتوا

هزینه مربوط به خرید کیت آموزش مجازی و ابزار تولید محتوارا میتوانید از جدول شماره  4 از صفحه تعرفه دوره ها و خدمات استخراج ، و سپس توسط یکی از مراحل ذکر شده اقدام به خرید نمائید.(به علت نوسانات قیمتها ، آخرین قیمت اعلام شده در صفحه لیست دوره ها و خدمات ملاک محتوای نو میباشد)

خرید حضوری در دفتر محتوای نو :

میتوانید با مراجعه به دفتر محتوای نو ، خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.

خرید حضوری در محل کار مشتریان (فقط مشتریان مستقر در تهران):

با محتوای نو تماس بگیرید و درخواست خرید حضوری خود را اعلام نمائید.کارشناسان فروش در سریعترین زمان ممکن پکیج کامل این نرم افزار را در محل کار شما تحویلتان می نمایند . (پرداخت 10 درصد از مبلغ نرم افزار جهت نهایی کردن خرید ، قبل از مراجعه کارشناس فروش الزامی میباشد ).

خرید اینترنتی یا کارت به کارت :

میتوانید مبلغ نرم افزار را به صورت کارت به کارت به شماره حساب درج شده در صفحه تماس با ما واریز نمائید .به محض پرداخت کارشناسان بخش فروش ، لینک دانلود نرم افزار را برای شما ارسال می نمایند.

 

استفاده از نام محصول و تولید محصول به هر شکل و با هر عنوان (مشابه یا غیر مشابه) پیگرد قانونی در بر خواهد داشت

 

با اموزش حضوری خداحافظی کنید
آموزشهای خود را بصورت مجازی و کاملا حرفه ای تولید و منتشر کنید
همین الان با محتوای نو تماس بگیرید

 

اگر کیت آموزش مجازی به دردم نخورد روش جایگزینی وجود دارد؟

بله .اگر احساس میکنید کیت اموزش مجازی مناسب شما نیست ،وارد صفحه نرم افزار تدریس شوید.

اینجا کلیک کنید

مطالب پیشنهادی
 

 

هوش مصنوعی وب سایت محتوای نو ، مطالب زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

◆ گزارش استارتاپ ویکند آموزشی (بخش دوم)
◆ آموزش تولید محتوای الکترونیکی و سناریونویسی
◆ تولید محتوای الکترونیکی پیش دبستانی
◆ تولید محتوا ، سامانه آموزشی و دیجیتال مارکتینگ
◆  سفارش تولید محتوای الکترونیکی و خدمات تولید محتوا

 

تمام مقاله های سایت
 

 

تماس با ما
■ آدرس : تهران،میدان ولیعصر،کوچه ولدی-پلاک24-واحد7
■ تلفن : 88476788-021
■ پشتیبانی در ساعات اداری(10 صبح الی 16 عصر): 09191195991
ویزیت : روزهای پنجشنبه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است

آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا


■ سفارش تولید محتوای الکترونیکی


■ سفارش تولید محتوا


دوره های جامع آموزش تولید محتوا


■ آموزش تولید محتوای الکترونیکی آموزشی


■ آموزش تولید محتوا ویژه تبلیغات آنلاین


درباره محتوای نو


ما در حوزه های زیر فعال هستیم:

■  تولید محتوای الکترونیکی ویژه آموزش مجازی و کلاس معکوس

■ تولید محتوا ویژه کسب وکارها و دیجیتال مارکتینگ

■ تولید انواع نرم افزار های آموزش مجازی

■ توانمند سازی سازمانها و موسسات و اشخاص در حوزه تولید محتوا

■ کمک به سازمانها در قالب کوچینگ و مربیگری در راستای تولید محتوا و استقرار انواع سامانه و نرم افزار آموزش مجازی

آشنایی با تولید محتوا


■ محتوای الکترونیکی چیست


■ تولید محتوا چیست


لینکهای مرتبط با تولید محتوا


■ دانلود نمونه محتوای الکترونیکی


■ هزینه تولید محتوای الکترونیکی


دوره های فناوری اطلاعات


■ آموزش طراحی وب سایت (مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت وب اپلیکیشن(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)