تولید محتوای الکترونیکی تخصص ماست

سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا


تولید محتوا چیست :

 

تولید محتوا با توجه به اصول سئو ، رمز موفقیت شما در کسب و کار انلاین و حتی کسب وکار سنتی میباشد.تولید محتوا برای وب سایت و شبکه های اجتماعی باعث میشود رتیه خوبی یبین وب سایت همکاران و رقبایتان داشته باشید و مشتریان بیشتری به سمت کسب و کار شما هدایت شوند.

 

تولید محتوا با توجه به اصول سئو چیست :

 

گوگل دوست دارد برای تمام محصولات خود متون طولانی بنویسید و به اندازه کافی در مورد محصول و خدمات خود صحبت کنید .تولید محتوا در وب سایت و شبکه اجتماعی شما بصورتی باشد که کاربران راغب شوند آنرا تا انتها بخوانند ، ببینند و بشنوند و حتی ذخیره کنند و یا به اشتراک بگذارند.چنین محتوایی ، محتوای سئو شده میباشد.تولید محتوا بر اساس اصول سئو از کلمات کلیدی شما به اندازه کافی استفاده مینماید.کلمه کلیدی در تولید محتوا ، همان کلماتی هستند که دوست دارید افراد با ان کلمات شما را بشناسند و وب سایتتان را در گوگل یا شبکه های اجتماعی جستجو کنند تا شما را پیدا کنند .

 

هزینه تولید محتوا :

 

بستگی دارد چه نوع محتوایی مد نظر شماست.پیشنهاد محتوای نو به همه کسب وکارها این است که در زمان تولید محتوا برای محصولات و خدمات ، از انواع محتوا استفاده نمایند.تعرفه تولید محتوا برای هر کدام از انواع مختلف محتوا متفاوت میباشد.

انواع محتوا عبارتند از:

✔ تولید محتوا متنی یونیک و سئو شده

✔ تولید محتوا متنی جمع آوزی شده 

✔ تولید محتوا متنی ترجمه شده 

✔ تولید محتوا صوتی | پادکست

✔ تولید محتوا و ساخت فیلم معرفی محصول و خدمات و ساخت فیلم آموزشی

✔ ساخت موبایل کاتالوگ | کاتالوگ دیجیتالی اندروید

هر کدام از محتواهای ذکر شده دارای تعرفه جداگانه ای میباشد که میتوانید برای مشاهده تعرفه و هزینه تولید محتوا به جدول شماره 7 در صفحه لیست دوره ها و خدمات مراجعه نمائید .

 

خدمات تولید محتوا :

 

خدمات تولید محتوا در محتوای نو به دو صورت حضوری و غیرحضوری که به تولید محتوا بصورت دورکاری معروف میباشد انجام میپذیرد.

 

◇ خدمات تولید محتوا بصورت حضوری :

 

گاهی اوقات لازم است برای تولید محتوای سریالی ، هر روز یا هر هفته از محصولات ، خدمات ، دستگاهها ، سخنرانیها با روشهای مختلف تولید محتوا انجام شود و نیاز به حضور فیزیکی تیم تولید محتوا در محل کار مشتری میباشد.یعنی تیم تولید محتوا در محل کار / شرکت / سازمان شما حضور پیدا مینمایند ، مستندات لازم را دریافت و اقدام به تولید محتوا می نمایند.این روش یکی از پرطرفدارترین روشهای تولید محتوا میباشد.محتوای شما یک محتوای بومی ، محتوای سفارشی ، محتوای یونیک ، محتوای غیر تکراری ، تخصصی و کاملن مطابق خواسته شما و مطابق نیاز مشتریانتان میباشد.

محتوای نو با شما بصورت ماهانه ، فصلی ، سالانه قرار داد می بندد و بصورت حضوری ، فرایند تولید محتوا را انجام میدهد.

 

◇ خدمات تولید محتوا بصورت دورکاری :

 

در روش تولید محتوا بصورت دورکاری ، کارشناسان تولید محتوا در محتوای نو پس از عقد قرارداد ، مستندات محصول و خدمات شما را بصورت دوره ای دریافت و با توجه به نیازتان ، اقدام به تولید محتوا می نمایند.در این روش تمامی فرایندهای تولید محتوا که شامل عقد قرارداد ، دریافت مستندات ، تولید محتوا ، تحویل محتوا را بصورت الکترونیکی انجام میپذیرد و از طریق اتوماسیون صورت میگیرد..

 

خدمات تولید محتوا به روش ترکیبی :

 

گاهی اوقات برای تولید محتوا نیاز به حضور فیزیکی  نیست و  فقط برخی روشهای تولید محتوا نیاز به تعامل و حضور فیزیکی در محل کار کارفرما است.مثلن زمانی که مدیر شرکت یا مدیر بخش فروش میخواهد شخصا از خود فیلمی در فضای مجازی منتشر کند و یا گاهی اوقات نیاز است از دستگاهها و نحوه تولید یک محصول خاص فیلمبرداری شود.پس میتوانیم از روشهای ترکیبی استفاده کنیم.(حضوری فیزیکی و دورکاری)

 

انتخاب با شماست که تولید محتوا به روش حضوری مناسبتان است یا تولید محتوا به روش دورکاری.میتوانید با کارشناسان تولید محتوا در محتوای نو مشاوره داشته باشید و در نهایت تصمیم بگیرید و یکی از روشها و یا روش ترکیبی را انتخاب نمائید.

 

 

نمونه تولید محتوا :

 

برای مشاهده نمونه تولید محتوا میتوانید به صفحه نمونه کارها و لیست مشتریان مراجعه نمائید.در این صفحه میتوانید لیست مشتریان محتوای نو و برخی نمونه کارهای انجام شده که در وب سایت بارگذاری شده اند را مشاهده نمائید .

 

شرکت تولید محتوا :

 

بهتر است خدمات تولید محتوا وب سایت و شبکه اجتماعی خود را به شرکت تولید محتوا واگذار کنید.قرارداد کتبی داشته باشید تا از روند انجام کار خیالتان راحت باشد و طبق تقویم تولید محتوا و طبق کمپین تبلیغاتی نسبت به انتشار محتوا اقدام نمائید.این بخش از کسب و کارتان اگر صحیح و اصولی انجام گیرد ، سیل عظیمی از بازدیدکننده به وب سایت و شبکه اجتماعی تان سرازیر میشود و احتمال خرید  را بسیار بالا میبرد.پس تولید محتوا و عقد قرارداد با شخص و شرکت معتبر را جدی بگیرید.

 

تولید محتوا به انگلیسی :

 

تولید محتوا به انگلیسی Content Creation نامیده میشود.اما چیزی که ما میخواهیم مطرح کنیم ترجمه لغوی تولید محتوا نیست.محصولات و خدماتتان میتواند مشتری خارج از مرزهای کشور داشته باشد میتوانید تولید محتوا به انگلیسی انجام دهید.تولید محتوا به زبان انگلیسی باعث میشود در عرصه بین المللی دیده شوید و مشتریان خارجی بتوانند با محصولات و خدمات شما اشنا شوند و زمینه برای تجارت و داد و ستد بین المللی برایتان فراهم گردد.با توجه به کلمات کلیدی انگلیسی ، محتوای سئو شده به زبان انگلیسی برایتان تولید و در اختیارتان قرار میگیرد.

 

تولید محتوا در اینستاگرام :

 

تولید محتوا در اینستاگرام با تصاویر خلاقانه و عکس نوشته های جذاب و فیلمهای کوتاه و موثر و اثربخش میتواند باعث پیگیری مخاطبان و وفادار شدن افراد بسیار زیادی نسبت به برند ، خدمات و محصولاتتان شود.ما برای صفحات اینستگرام شما انواع محتوا راتولید و در اختیارتان قرار میدهیم.

 

تولید محتوا وب سایت :

 

تولید محتوا برای وب سایت باید اولویت اول شما باشد.شبکه های اجتماعی ممکن است از بین بروند ، فیلتر شوند و یا از دسترس کاربران خارج شوند.اما وب سایت شما میتواند تا زمانیکه شما و کسب وکارتان وجود دارد به حیات خود ادامه دهد و با تولید محتوا بصورت حرفه ای و مداوم در صدر نتایج گوگل قرار بگیرد.محتوای نو برای  وب سایت شما با توجه به تقویم تولید محتوا ، تولید محتوا انجام میدهد .پس خیالتان از بابت تولید محتوا برای سایتتان راحت باشد.

 

تولید محتوا شبکه های اجتماعی :

 

تولید محتوا شبکه های اجتماعی یک کار تخصصی میباشد.مخاطبان هر کدام از انواع شبکه های اجتماعی متفاوت میباشند.به عنوان مثال محتوایی که برای اینستاگرام استفاده میشود با تولید محتوایی که برای شبکههای اجتماعی حرفه ای تری با مخاطبان سطح بالاتری مثل لینکدین و فیسبوک ، باید تفاوت داشته باشد.چه در نوع نگارش .چه در نوع محاوره و چه در نوع المانهای مورد استفاده باید محتوای شما متمایز باشد .

ممکن است شوخی و شوخ طبعی در اینستاگرام مناسب لینکدین یا فیسبوک نباشد.در مورد تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی حرفه ای ، بحث بسیار است و فرصت شما کوتاه ...

میتوانید تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی حرفه ای و تخصصی را به محتوای نو واگذار نمائید.

 

چگونه درخواست تولید محتوا دهیم :

 

فرایندهای درخواست و تولید محتوا در محتوای نو بصورت زیر میباشد :

تماس با محتوای نو (اینجا کلیک کنید)

 انتخاب نوع تولید محتوا (حضوری ، دور کاری)

 انتخاب نوع محتوا از جدول شماره 7 در صفحه لیست دوره ها و خدمات ( اینجا کلیک کنید )

 عقد قرارداد تولید محتوا

 واریز تعرفه و هزینه تولید محتوا طبق قرارداد

 ارسال اطلاعات اولیه و مستندان به محتوای نو

 تولید تقویم تولید محتوا توسط محتوای نو

 تولید محتوا توسط محتوای نو

 ارسال محتوای تولید شده به کارفرما توسط محتوای نو

 

درز زمینه تولید محتوا سوال داشتیم چطور مطرح کنیم :

 

میتوانید با شماره 88476788 (تهران )و 09191195991 تماس بگیرید و سوال خود را مطرح نمائید و یا از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی درخواست و سوال خود را مطرح نمائید.در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

مطالب پیشنهادی
 

 

هوش مصنوعی وب سایت محتوای نو ، مطالب زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

◆ آموزش تولید محتوای الکترونیکی و آموزش ساخت اینفوگرافیک
◆ نقش فناوری اطلاعات در آموزش مجازی
◆ تولیدمحتوا و شخصی سازی
◆ انتشار محتوای الکترونیکی از طریق سامانه LMS

 

تمام مقاله های سایت
 

 

تماس با ما
■ آدرس : تهران،میدان ولیعصر،کوچه ولدی-پلاک24-واحد7
■ تلفن : 88476788-021
■ پشتیبانی در ساعات اداری(10 صبح الی 16 عصر): 09191195991
ویزیت : روزهای پنجشنبه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است

آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا


■ سفارش تولید محتوای الکترونیکی


■ سفارش تولید محتوا


دوره های جامع آموزش تولید محتوا


■ آموزش تولید محتوای الکترونیکی آموزشی


■ آموزش تولید محتوا ویژه تبلیغات آنلاین


درباره محتوای نو


ما در حوزه های زیر فعال هستیم:

■  تولید محتوای الکترونیکی ویژه آموزش مجازی و کلاس معکوس

■ تولید محتوا ویژه کسب وکارها و دیجیتال مارکتینگ

■ تولید انواع نرم افزار های آموزش مجازی

■ توانمند سازی سازمانها و موسسات و اشخاص در حوزه تولید محتوا

■ کمک به سازمانها در قالب کوچینگ و مربیگری در راستای تولید محتوا و استقرار انواع سامانه و نرم افزار آموزش مجازی

آشنایی با تولید محتوا


■ محتوای الکترونیکی چیست


■ تولید محتوا چیست


لینکهای مرتبط با تولید محتوا


■ دانلود نمونه محتوای الکترونیکی


■ هزینه تولید محتوای الکترونیکی


دوره های فناوری اطلاعات


■ آموزش طراحی وب سایت (مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت وب اپلیکیشن(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)