تولید محتوای الکترونیکی تخصص ماست

آموزش کسب درامد از طریق فروش محتوای الکترونیکی

آموزش کسب درامد از طریق فروش محتوای الکترونیکی


نام دوره : اصول بازاریابی وفروش
عنوان تجاری دوره آموزشی :varaketab

 

فروش محتوا یعنی چی ؟

 

شما میتوانید یا ساخت انواع محتوای الکترونیکی کسب درآمد کنید.انواع محتوای الکترونیکی که میتوانید از طریق انها در حوزه آموزشی یک کارافرین آموزشی شوید و به کسب درآمد بپردازید عبارتند از :

 نوشتن سناریوی آموزشی 

 ساخت کتاب الکترونیکی  PDF  | کتاب آموزشی بصورت pdf

■ درست کردن تصاویر اینفوگرافیک آموزشی

■ ساخت پادکست آموزشی

■ ساخت فیلم آموزشی

■ ساخت نرم افزار آموزشی تعاملی

■ ساخت اپلیکیشن آموزشی

■ ساخت کتاب الکترونیکی پیشرفته  یا وراکتاب 


 

دوره آموزش فروش محتوا مناسب چه کسانی میباشد ؟

 

محتوای نو در این دوره بسیار ارزشمند،  به شما آموزش میدهد که بتوانید در فروش هر کدام از این مواردی که ذکر شد مهارت پیدا کنید و بتوانید محصولات و توانمندی ها و خدمات خود را به بازاریابی کنید و به فروش برسانید .توضیحی مختصر در مورد هر کدام از انواع محتوای الکترونیکی ارائه خواهیم داد تا اشنایی کلی به هر کدام از موارد ذکر شده پیدا کنید.


سناریوی آموزشی چیست :

 

زمانی که یک معلم ، یک استاد و یک مدرس و حتی یک شرکت یا سازمان میخواهد محتوای الکترونیکی تولید کند یا یک نرم افزار آموزشی بسازد ، نوشتن سناریو برایش کاری سخت و دشوار است.شما با یادگیری و تقویت این مهارت میتوانید از این راه کسب درامد کنید.در این دوره سناریو نویسی آموزش داده نمی شود و تمرکز ما روی بازاریابی و فروش سناریو است.یاد میگیرید که چگونه سناریوهای خود را بفروشید.اگر نمی دانید سناریو چیست و چه کاربردی دارد باید به صفحه سناریو نویسی مراجعه نمائید و یا در دوره آموزش سناریو نویسی شرکت کنید.

ما به شما خواهیم آموخت که چگونه برای خود مشتریانی پیدا کنید که نیاز به سناریوی آموزشی دارند.


پادکست آموزشی چیست؟

 

پادکست آموزشی همان فایلهای صوتی میباشد که در حوزه آموزشی کاربرد بسیار فراوانی دارد.شما به عنوان تولید کننده پادکست ، میتوانید پادکست آموزشی بسازید و کسب درآمد کنید.

در دوره فروش محتوا به شما می آموزیم که چگونه برای پادکست آموزشی خودتان بازاریابی کنید و محتوای الکترونیکی خود را به مشتریان خود بفروشید .

 


فیلم آموزشی چیست ؟

 

فیلم آموزشی به منظور انتقال مفاهیم علمی به مخاطبان بکار میرورد و طرافداران بسیار زیادی دارد.خیلی ها حاضرند بابت آموزشهایی که شما به آنها ارائه میدهید به شما پول پرداخت کنند.منتهی باید تصمیم بگیرید که برای چه کسانی میخواهید فیلم آموزشی تولید کنید تا بتوانید برای آن بخش از بازار هدفتان بازاریابی و فروش انجام دهید.در دوره آموزش فروش محتوا ،  بحث Niche Market  نیز به شما آموخته خواهد شد تا بتوانید بصورت هدفمند تولید محتوای الکترونیکی انجام دهید و فیلم آموزشی تولید و به فروش برسانید.


 

 

نرم افزار آموزش تعاملی چیست ؟

نرم افزاری است که امکان تعامل کاربر با محتوای الکترونیکی را فراهم می آورد.به عنوان مثال کاربر میتواند فصل مورد نظر را انتخاب نماید.کاربر میتواند مبحث هر فصل را به سلیقه خود انتخاب و به محتوای الکترونیکی و آموزشها دسترسی پیدا کند.کاربر می تواند ازمون بدهد.میتواند بازیهای تعاملی انجام دهد.مثلن از کاربر خواسته میشود رنگ خواستی را انتخاب کند یا شکلی را به منطقه خاصی درگ کند.به این تیپ نرم افزار های آموزشی که با کاربر تعامل دارد و کاربر در طول فرایند یادگیری فقط تماشاچی نیست ، نرم افزار تعاملی یا محتوای الکترونیکی تعاملی می گویند.

برخی از موسسات آموزشی و برخی سازمانها از این نرم افزار برای آموزش مخاطبان خود استفاده میکنند و طرفداران ویژه خود را دارد.به شما خواهیم اموخت که چگونه برای این نوع از محتوای الکترونیکی ، و برای این سبک از تولید محتوا ، بازاریابی انجام دهید و به شما می آموزیم ،  چه افراد و سازمانهایی میتوانند مشتریان شما باشند و چگونه میتوانید محتوای الکترونیکی خود را به فروش برسانید.


 کتاب الکترونیکی پیشرفته یا همان وراکتاب چیست ؟

 

همان طور که از اسم وراکتاب پیداست چیزی بیش از یک کتاب.حتی بیش از فراکتاب.وراکتاب یعنی بیشتر از کتاب چاپی.وراکتاب یعنی چیزی بیش از کتاب PDF ساده.وراکتاب یعنی مخاطب وارد یک کلاس مجازی شود و آموزش ببیند.یعنی یک کلاس معکوس واقعی.وراکتاب یعنی ، مدرس یا استاد ، محتوای کل کتاب را درون صفحات کتاب جای دهد.طوری که مخاطب  بتواند کتاب را ورق بزند و در هر صفحه از کتاب ، به تعداد قابل توجهی از انواع محتوای الکترونیکی قرار داشته باشد تا کاربر آموزش ببیند ، یاد بگیرد و همواره از یادگیری لذت ببرد .

این نوع از محتواها طرفداران بسیار زیادی دارند و فقط کافیست کتاب مورد نظرتان را انتخاب کنید .آموزش دهید و محتوای الکترونیکی آنرا تولید کنید و وراکتاب خود را روانه بازار هدف کنید .

کتاب الکترونیکی پیشرفته = وراکتاب

 

در دوره آموزش فروش محتوا به شما خواهیم اموخت که چگونه برای وراکتاب خود  بازاریابی انجام دهید و وراکتاب را به فروش برسانید.

چنانچه می خواهید در مورد ساخت کتاب الکترونیکی پیشرفته و ساخت وراکتاب ، اطلاعات بیشتری داشته باشید و نحوه ساخت وراکتاب را یاد بگیرید به صفحه مرتبط با این دوره مراجعه نمائید.


اپلیکیشن آموزشی چیست ؟

 

در مورد سیستم عامل اندروید و نحوه خرید یا دانلود انواع اپلیکیشن از کافه بازار ، گوگل پلی ، مایکت ، کندو و سایر مارکتهای اندرویدی کمتر کسی است که آشنایی نداشته باشید.و اما بحث ما این است که شما هم میتوانید اپلیکیشن آموزشی که تولید کرده اید را در این مارکتها قرار دهید و به فروش برسانید.این ساده ترین کاری است که میتوانید انجام دهید.

و اما در دوره فروش محتوا ، ما چیزی بیش از اینها را به شما خواهیم آموخت.به شما می آموزیم که چگونه سفارش تولید اپلیکیشن آموزشی دریافت کنید و چگونه با ساخت محتوای الکترونیکی و تولید اپلیکیشن آموزشی کسب درآمد کنید و نحوه بازاریابی وفروش این نوع از محتوی الکترونیکی را به شما اموزش می دهیم.

کتابی با عنوان app empire : make money have a life and let technology  در سال 2012 منتشر شده بود که در زمینه کسب درامد از طریق تولید اپلیکیشن صحبت کرده بود. نگران نباشید.مطالب این کتاب در همین دوره بصورت جامع به شما آموزش داده میشود.

کلی بحثهای جالب و جذاب خواهیم داشت که منتظر هستیم این مالب را با شما به اشتراک بگذاریم و به شما آموزش دهیم.

چنانچه با بحث ساخت اپلیکیشن آموزشی آشنا نیستید ولی علاقمند شده اید ، میتوانید به صفحه مرتبط با دوره ساخت اپلیکیشن آموزشی مراجعه نمائید و ببینید یک تولید کننده محتوا چگونه میتوانید محتوای الکترونیکی تولید شده خود را از طریق  ساخت اپلیکیشن آموزشی به یک محصول نرم افزار جذاب تبدیل کند و سپس با اطلاعات این صفحه یعنی دوره کسب درآمد از طریق فروش محتوا ، به کسب درامد بپردازد. 


 

سرفصلهای دوره فروش محتوا :

 

■ تعریف بازاریابی آموزشی

■ تعریف فروش خدمات و محصولات آموزشی

■ بررسی تفاوت بازاریابی  و فروش در کسب وکار آموزشی

■ تعریف محصول در آموزش

■ تعریف خدمات در آموزش

■ آموزش مفهوم Niche Market در تولید محتوا و کسب وکار آموزشی 

■ مفهموم lead Generation در کسب و کار آموزشی

■ مفهوم Engage کردن مخاطبان توسط محتوای آموزشی

■ مفهوم مشتریان بالقوه در کسب و کار اموزشی

■ مفهوم مشتریان بالفعل در کسب و کار آموزشی

■ آموزش مذاکره حضوری در فروش محصولات و خدمات آموزشی

■ آموزش نحوه عقد قرارداد در کسب و کار آموزشی

■ نحوه پشتیبانی بعذ از فروش در کسب وکار آموزشی

■ مفهوم CRM در کسب وکار آموزشی

■ مهارتهای تبلیغ نویسی ویژه فروش محتوای الکترونیکی

■ مهارتهای نوشتن متن تبلیغاتی در وب سایت ویژه کسب وکارهای آموزشی

 


 

 مخاطبان دوره آموزش فروش محتوا چه کسانی هستند ؟

 

■ مدیران مدارس

■ مدیران آموزشگاهها

■ مدیران موسسات آموزشی

■ کارشناسان فروش محصولات آموزشی

■ کارشناسان فروش خدمات آموزشی

■ تولید کنندگان محتوای آموزشی

■ مدیران انتشارات

■ تولید کنندگان محتوای الکترونیکی

■ علاقمندان به مباحث بازاریابی و فروش

■ علاقمندان به کارافرینی آموزشی

■ مدیران وب سایتهای اموزشی

■ وبمستران در حوزه آموزش

 


چرا ما به خود اجازه برگزاری دروه آموزش فروش محتوا را داده ایم و به خودمان برای برگزاری این دوره اعتماد داریم؟

 

سالهاست که در زمینه تدریس در کلاسهای حضوری در مدرسه تا دانشگاه گرفته تا تولید محتوا برای کسب و کارهای آموزشی و فروش محتوا به سازمانهای مختلف فعالیت داریم.

کسب وکار محتوای نو ، سالهاست در حوزه آموزشی دارای رزومه و فعالیت میباشد.

مدرسان و کارشناسان ما ، فراز و نشیب های متعددی را در طول سالیان سال طی کرده اند و دارای تجرببات بسیار گران قیمت و ارزشمندی در حوزه اموزشی هستند.

البته کسب این تجربیات متوقف نشده است و هنوز در حال کسب تجربه هستیم .

در دوره آموزش فروش محتوا ،  تجربیات خودمان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در واقع شما با شرکت در دوره آموزش فروش محتوا ،  علاوه بر کسب مهارتهای علمی و عملی در حوزه بازاریابی و فروش محتوای آموزشی و کسب وکار آموزش محور ، داستانهای واقعی از شکستها و موفقیتهایی که در این دوران تجربه کرده ایم را خواهید شنید که قطعن این داستانها و تجربیات به شما کمک خواهد کرد تا مسیرهای اشتباهی که ما رفته ایم را نروید و مسیرهایی که به موفقیت منجر شده اند و کلی برای آن هزینه داده ایم را الگو قرار دهید و همانرا با توجه به نوع کسب وکارتان بهینه و بومی تر کنید و در کسب وکار آموزشی خود بکار بگیرید و موفق شوید و داستان خود را خلق کنید.

شاید با مطالعه چند کتاب بازاریابی و فروش و دیدن چند فیلم اموزشی بتوانید بخشی از مسیر را بروید.اما شنیدن تجربیات و این داستانها ، آنهم در حوزه اموزشی و بخصوص در کسب وکار اموزشی  و محتوایی ، شما را پخته تر و کارامد تر خواهد نمود.

 


مشاوره و ثبت نام دوره آموزش فروش محتوا :

 

چنانچه تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه تولید محتوای الکترونیکی و اصول بازاریابی و فروش محتوا و کسب و کار آموزشی داشته باشید و هنوز سوالاتی پاسخ داده نشده در ذهنتان  دارید ، میتوانید کلمه varaketab را به شماره 09191195991 ارسال نمائید (در صورت تمایل نام و نام خانوادگی و یا اسم کسب وکار خود را نیز ارسال فرمائید) تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم و پاسخگوی سوالاتتان باشیم.همچنین میتوانید با شماره 88476788 - 021  تماس بگیرید.

 

نحوه ثبت نام حضوری :

شهریه دوره را از صفحه لیست دوره ها و جدول شماره 1 استخراج نموده و وجه ثبت نامی را بصورت حضوری در دفتر محتوای نو به متصدی ثبت نام پرداخت نموده و فرمهای ثبت نام را تکمیل و کلاس بندی شما انجام خواهد شد.

نحوه ثبت نام غیر حضوری:

شهریه دوره را از  صفحه لیست دوره ها و جدول شماره 1  استخراج نموده و وجه ثبت نامی را بصورت کارت به کارت به حساب درج شده در صفحه تماس با ما واریز نموده و پس از ارسال تصویر فیش واریزی ، فرمهای ثبت نام برای شما ایمیل و یا از طریق شبکه های اجتماعی برای شما ارسال خواهد شد .

پس از تکمیل فرمها و ثبت نام نهایی کلاس بندی شما انجام خواهد شد.

ورود به صفحه لیست دوره ها

ورود به صفحه تماس با ما

محل برگزاری دوره :

 محل برگزاری دوره های عمومی :در محل سازمانها و موسسات و شرکتها

 محل برگزاری دوره های خصوصی : دفتر محتوای نو

 محاسبه شهریه برای سازمانها :برای تعداد بالای 4 نفر شهریه 4 نفر دریافت میگردد

 محل برگزاری در شهرستانها : هزینه اسکان و ایاب وذهاب استاد جداگانه محاسبه و دریافت میگردد

 

عصر آموزش حضوری و آموزش سنتی به پایان رسیده است
آموزش مجازی و یادگیری الکترونیکی را جدی بگیرید
با محتوای نو ، محتوای نو ارائه کنید
 

 


 

 

سایر دوره های آموزش تولید محتوای الکترونیکی:

 

چنانچه تمایل دارید در دوره آموزش بازاریابی و فروش  شرکت کنید و میخواهید بدانید چه دوره های دیگری را باید بگذارانید تا تولید محتوای الکترونیکی را کامل فرابگیرید ، میتوانید از لیست زیر به سایر آموزشهای مرتبط با تولید محتوای الکترونیکی دسترسی داشته باشید که عبارتند از :

 تولید محتوای الکترونیکی و سناریونویسی

تولید محتوای الکترونیکی و ساخت پادکست آموزشی

 تولید محتوای الکترونیکی و آموزش ساخت فیلم آموزشی

 تولید محتوای الکترونیکی و آموزش ساخت اپلیکیشن آموزشی

 تولید محتوای الکترونیکی و آموزش ساخت وراکتاب

 تولید محتوای الکترونیکی و ساخت آموزش تعاملی (Storyline )

 تولید محتوای الکترونیکی و سخنران مجازی

 آموزش برند سازی آموزشی و فروش محتوای الکترونیکی

 مربی تولید محتوای الکترونیکی و آموزش مجازی

مطالب پیشنهادی
 

 

هوش مصنوعی وب سایت محتوای نو ، مطالب زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

◆ نقش بازاریابی حسی در بازاریابی تولید محتوا
◆ تولید محتوای الکترونیکی و نقش معلمان درتوسعه و گسترن آن درمدارس
◆ استراتژی های موفق آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی
◆ یادگیری معکوس درتولید محتوای الکترونیکی
◆ نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی و ساخت فیلم آموزشی

 

تمام مقاله های سایت
 

 

تماس با ما
■ آدرس : تهران،میدان ولیعصر،کوچه ولدی-پلاک24-واحد7
■ تلفن : 88476788-021
■ پشتیبانی در ساعات اداری(10 صبح الی 16 عصر): 09191195991
ویزیت : روزهای پنجشنبه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است

آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا


■ سفارش تولید محتوای الکترونیکی


■ سفارش تولید محتوا


دوره های جامع آموزش تولید محتوا


■ آموزش تولید محتوای الکترونیکی آموزشی


■ آموزش تولید محتوا ویژه تبلیغات آنلاین


درباره محتوای نو


ما در حوزه های زیر فعال هستیم:

■  تولید محتوای الکترونیکی ویژه آموزش مجازی و کلاس معکوس

■ تولید محتوا ویژه کسب وکارها و دیجیتال مارکتینگ

■ تولید انواع نرم افزار های آموزش مجازی

■ توانمند سازی سازمانها و موسسات و اشخاص در حوزه تولید محتوا

■ کمک به سازمانها در قالب کوچینگ و مربیگری در راستای تولید محتوا و استقرار انواع سامانه و نرم افزار آموزش مجازی

آشنایی با تولید محتوا


■ محتوای الکترونیکی چیست


■ تولید محتوا چیست


لینکهای مرتبط با تولید محتوا


■ دانلود نمونه محتوای الکترونیکی


■ هزینه تولید محتوای الکترونیکی


دوره های فناوری اطلاعات


■ آموزش طراحی وب سایت (مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت وب اپلیکیشن(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)