تولید محتوای الکترونیکی تخصص ماست

آموزشگاه مجازی و دانلود محتوای الکترونیکی

آموزشگاه مجازی و دانلود محتوای الکترونیکی

 تولید محتوای الکترونیکی بر اساس محتوای کتاب


عنوان محصول : آموزشگاه مجازی ویژه مدارس و آموزشگاهها
عنوان تجاری محصول:  Virtual College

 

آموزشگاه مجازی  چیست : 

 

آموزشگاه مجازی میباشد که عنوان فارسی شده آن سیستم مدیریت یادگیری میباشد.تمرکز آموزشگاه مجازی روی آموزش و یادگیری میباشد.یعنی مدیری آموزشگاه مجازی  و اساتید و معلمین میتوانند انواع محتوای الکترونیکی را جهت آموزش روی سامانه بارگزاری نمایند ( محتوای الکترونیکی را آپلود نمایند ) و فراگیران با دریافت محتوا آموزش ببینند .


چرا باید سامانه آموزش مجازی LMS را خریداری کنید:

 

چنانچه قصد دارید آموزش های سنتی و آموزشهای حضوری را به آموزش الکترونیکی تبدیل کنید و میخواهید آموزشها دقیقا بر اساس کتاب و جزوات آموزشی باشد، آموزشگاه مجازی مناسب شماست.


آموزش الکترونیکی توسط آموزشگاه مجازی چیست:

 

آموزشهایی از نوع الکترونیکی و مجازی میباشد که مدرس و اساتید مختلف و یا تولید کننده محتوای الکترونیکی اقدام به تولید انواع محتوای آموزشی می نماید .مخاطبان شما بصورت 24 ساعته به آموزشها دسترسی خواهند داشت ، آموزش می بینند ، سوالات خود را مطرح میکنند و یاد میگیرند .انواع محتوای الکترونیکی که در سامانه آموزش مجازی LMS قرار میگرند عبارتند از :

 محتوای الکترونیکی بصورت کتابهای الکترونیکی PDF

 محتوای الکترونیکی بصورت پادکست های آموزشی ( فایل صوتی آموزشی )

 محتوای الکترونیکی بصورت ویدئوهای آموزشی ( فیلم آموزشی ) 

 محتوای الکترونیکی بصورت آموزشهای تعاملی |  نرم افزار آموزشی اینتراکتیو 

 محتوای الکترونیکی بصورت اپلیکیشن آموزشی تحت اندروید

 محتوای الکترونیکی بصورت وراکتاب  ( کتاب الکترونیکی پیشرفته که فقط یک کتاب نیست و امکانات بسیار زیادی دارد )

 

این محتواها توسط انواع آموزشگاه مجازی در دسترس مخاطبان قرارداده می شود این نوع آموزش را آموزش الکترونیکی یا آموزش مجازی میگویند که برای هر کدام از موارد مطرح شده دنیایی حرف و بحث و روش وجود دارد.(برای اینکه بدانید هر کدام از انواع محتوای الکترونیکی نام برده شده چیست و چگونه تولید می شود میتوانید در وب سایت محتوای نو به بخش دوره های تولید محتوای الکترونیکی مراجعه نمائید)


آموزشگاه مجازی بر اساس کتاب درسی چیست:

 

آموزشهای مجازی و تولید محتوای الکترونیکی که بر اساس کتاب درسی یا کتاب آموزشی میباشد.

دوره هایی که فراگیران موظفند بر اساس سرفصلهای کتاب یا جزوات ویژه ای آموزش ببینند و مدرسان موظفند بر اساس کتاب درسی ،  تولید محتوای الکترونیکی انجام دهند .مثل :

 تولید محتوای الکترونیکی کتابهای درسی مدارس

 تولید محتوای الکترونیکی کتابهای درسی دانشگاه

 تولید محتوای الکترونیکی کتابهایی که ممکن است در سازمانها و شرکتها و موسسات مورد استفاده قرار بگیرد.

و انواع نمونه های دیگری مثل  :

 تولید محتوای الکترونیکی کتابهای آموزشگاههای کامپیوتر

 تولید محتوای الکترونیکی کتابهای آموزشگاههای حسابداری

 تولید محتوای الکترونیکی کتابهای آموزشگاههای زبان های خارجی

 تولید محتوای الکترونیکی کتابهای موسیقی که بر اساس کتاب یا جزوه ای خاص باید آموزش بدهند و استاد طبق همان کتاب محتوای الکترونیکی تولید و در سامانه آموزش مجازی LMS بارگزاری نماید.

 

اینها فقط چند نمونه از کاربرد سامانه آموزش مجازی LMS بر اساس کتاب درسی بود تا شما بازدید کننده عزیز با این نوع از آموزشگاه مجازی اشنا شوید.قطعن رشته های بسیار زیادی وجود دارد که ما فقط به ذکر چند نمونه بسنده میکنیم.


 

 تحت وب چیست :

 

زمانی که کاربر شما (دانش آموز ، دانشجو یا بازدید کننده عمومی )مرورگر کامپیوتر خود را باز میکند تا کتاب مورد نظر خود را جستجو یا انتخاب نماید ، سرفصلهای هر کتاب را انتخاب و به مبحث مورد نظرش دسترسی پیدا کند ، آموزشهای مجازی و فایلهای محتوای الکترونیکی  را ببیند ، محتوای الکترونیکی و آموزشها را در صورت غیر رایگان بودن ، خریداری نموده و یا دانلود نماید از سامانه آموزش مجازی LMS تحت وب استفاده نموده است .

مزایا : 

دسترسی 24 ساعته به انواع محتوای الکترونیکی و آموزشها

امکان دریافت و دانلود انواع محتوای الکترونیکی روی کامپیوتر مثل آموزشهای الکترونیکی با پسوند exe مثل انواع وراکتاب یا همان کتاب الکترونیکی پیشرفته  ، آموزشهای تعاملی بصورت swf ، آموزشها با پسوند apk آموزش تحت اندروید (این پسوند روی کامپیوتر هم قابل اجراست و کاربرانی که گوشی با سیستم عامل اندروید ندارند میتوانند بدون نیاز به گوشی اندرویدی آنرا اجرا نمایند) .

معایب :

بعد از دانلود محتوای الکترونیکی فایلها بصورت پراکنده در کامپپیوتر یا تلفن همراه و تبلت کاربر میباشد و دسته بندی نشده میباشد.به عنوان مثال ، کاربری که محتوای الکترونیکی کتاب زبان انگلیسی را دنبال میکند وآموزش میبیند ممکن است محتوای الکترونیکی فصل اول ، مبحث دوم را دانلود کرده باشد.برای یادگیری مجدد و مراجعه به محتوا در دفعات بعد ، باید خودش مباحث را در کامپیوترش پوشه بندی و دسته بندی کند.اینکار کمی خسته کننده میباشد .من و شما هم چنین کاری برایمان آزار دهنده هست و ممکن است برخی کاربران را ازرده خاطر کند.بخصو اگر کاربر از نظر مهارتهای کامپیوتر در سطح پایینی باشد(میتوانید برای درک بهتر این موضوع عنوان تجربه کاربری USER EXPRIENCE را در وب سایت محتوای نو سرچ کنید و مقاله آنرا مطالعه نمائید).

منظور از مرورگر همان برنامه کروم ، فایرفاکس و اپرا میباشد که در ایران بیشتر از این مرئرگرها استفاده میشود.


آموزشگاه مجازی تحت موبایل چیست  :

 

زمانی که کاربر شما (دانش آموز ، دانشجو یا بازدید کننده عمومی ) سامانه آموزش مجازی  lms تحت اپلیکیشن خود را باز میکند تا کتاب مورد نظر خود را جستجو یا انتخاب نماید ، سرفصلهای هر کتاب را انتخاب و به مبحث مورد نظرش دسترسی پیدا کند ، آموزشهای مجازی و فایلهای محتوای الکترونیکی  را ببیند ، محتوای الکترونیکی و آموزشها را در صورت غیر رایگان بودن ، خریداری نموده و یا دانلود نماید از سامانه آموزش مجازی LMS تحت اپلیکیشن استفاده نموده است .در واقع کاربران بدون اینکه بدانند آدرس آموزشگاه مجازی چیست (مثل آموزشگاه مجازی تحت وب)، فقط با فشردن آیکن مربوط به آموزشگاه مجازی روی تلفن همراه خود وارد کلاس آموزش و کلاس مجازی خود میشود و به دنیایی از آموزشهای الکترونیکی و آموزشهای مجازی که شما برایش قرار داده اید دسترسی پیدا خواهد نمود و از یادگیری و آموزش دیدن لذت خواهد برد.

مزایا :

دسترسی به آموزشهای الکترونیکی و محتواها بصورت 24 ساعته

معایب :

پر شدن حجم حافظه گوشی و تبلت و هنگ کردن تلفن همراه بخاطر دانلود آموزشها و دانلود محتوای الکترونیکی درسهای متنوع

اجرا نشدن برخی از انواع محتوای الکترونیکی روی گوشی و تبلت مثل آموزش های وراکتاب که پسوند exe دارند یا آموزشهای swf که قابلیت اجرا شدن صحیح روی موبایل و تبلت را ندارند.(روی گوشی بیشتر فایلهای pdf ، پادکست های آموزشی  و فیلمهای آموزشی قابلیت اجرا شدن را دارند).اما فایلهای SWF  و فایلهای exe از مهمترین انواع محتوای الکترونیکی هستند که کاربر باید و باید و باید از آنها برای یادگیری استفاده نماید.

نگران نباشید.برای این موضوع هم راهکارهایی داریم.


آموزشگاه مجازی تحت ویندوز چیست  :

 

زمانی که شما تصمیم میگیرید محتوای الکترونیکی و آموزشهای خود را از طریق کامپیوتر و یک نرم آموزشی آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهید از آموزشگاه مجازی تحت ویندوز میتوانید استفاده نمائید.فراگیران و مخاطبان شما آموزشگاه مجازی تحت ویندوز را نصب میکنند و به محتوای الکترونیکی و آموزشهای شما بصورت آنلاین دسترسی پیدا میکنند.کاربران میتوانند محتوای الکترونیکی را دانلود ،  بارها و بارها محتوای الکترونیکی و آموزشها را مرور نمایند و یاد بگیرند .

کاربران میتوانند به راحتی کتاب مورد نظرشان را جستجو یا  انتخاب کنند، فصلهای موجود و مبحث مورد نظر را انتخاب نموده و به انواع محتوای الکترونیکی که شما از طریق پنل مدیریتی بارگزاری نموده اید (آپلود کرده اید ) دسترسی پیدا کنند و آموزش ببینند..

 

اطلاعات کلی در مورد آموزشگاه مجازی تحت ویندوز و آموزش محتوای الکترونیکی کتابهای درسی

 

  کاربران جهت استفاده از این نرم افزار باید در آموزشگاه مجازی تحت وب ثبت نام کرده باشند.

 پس از نصب نرم افزار با ایمیل و پسورد خود ، وارد آموزشگاه مجازی شوید.

  در صورت اتصال به اینترنت ، اطلاعات محتوای الکترونیکی مرتبط با کتاب مورد نظر در آموزشگاه مجازی نمایش می یابد.

  برای نمایش محتوای الکترونیکی کتاب مورد نظر ، نام کتاب ، عنوان فصل و عنوان مبحث مورد نظر را میتوانید به راحتی جستجو نمائید 

 جهت مشاهده محتوای الکترونیکی  هر مبحث ابتدا باید آن را یک بار توسط آموزشگاه مجازی تحت ویندوز دانلود کنید

  با کلیک بر روی نام محتوای الکترونیکی مورد نظرتان در هر زمانی می توانید به محتوای دانلود شده دسترسی داشته باشید.

 انواع محتوای الکترونیکی در آموزشگاه مجازی تحت ویندوز قابلیت دانلود و اجرا شدن را دارند

 برای آموزش دیدن و یادگیریِ محتوای الکترونیکی کتاب مورد نظرتان ، اتصال به اینترنت نیاز نمی‌باشد.(در صورتی که قبلن آنرا دانلود کرده باشید)

 در صورت پاک شدن آموزشگاه مجازی  با نصب مجدد آن و ورود به حساب کاربری همه کتاب‌ها و همه محتواهای الکترونیکی دریافت شده در سیستم شما موجود خواهد بود.

 با یک حساب کاربری می توانید انواع محتوای الکترونیکی مرتبط با کتابها  را به صورت هم زمان در سایر سامانه ها (mobile lms و  web lms ) دریافت کنید و آموزش ببینید.

 

مزایا :

دسترسی 24 ساعته به انواع محتوای الکترونیکی و آموزشهای مجازی

اجرای انواع محتوای الکترونیکی بدون محدودیت

دسته بندی اتوماتیک محتوای الکترونیکی در کامپیوتر کاربر (کاربر نیازی به دسته بندی ، ساختن پوشه و این تیپ کارها ندارد و همه چیز اتوماتیک و بدون اطلاع کاربر انجام میگیرد)

برای مرور مباحث آموزشی و مشاهده درسها و محتوای الکترونیکی دانلود شده ،  نیاز به اینترنت ندارد

و کلی مزیتهای دیگر که ما مهمترینهای آنها را ذکر کردیم

 

معایب :

هیچ عیبی ندارد.کاملترین نوع آموزشگاه مجازی میباشد.

 

 

 


چرا هر سه نوع آموزشگاه مجازی برایتان نصب وراه اندازی میگردد :

 

با توجه به ذکر مزایا و معایب انواع آموزشگاه مجازی بر آن شدیم تا انواع آموزشگاه مجازی را برای انواع سلیقه های متفاوت یادگیری و انواع کاربران تولید کنیم.

یکی دوست دارد از طریق مرورگر آموزش ببیند.

یکی دوست دارد با اپلیکیشن آموزش ببیند.

یکی دوست دارد روی لپ تاپ یا کامپیوتر آموزش ببینید.

بعضی محتوا ها روی گوشی اجرا نمی شود.

بعضی محتواها روی گوشی خوب دیده نمی شود  و مشاهده جزئیات مهم است.

یکی دوست دارد بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت فقط با چند کلیک درسهای خود را مرور کند.بدون اینکه بخواهد بداند فایل در کجای کامیپوترش ذخیره شده است.

پس لازم دانستیم سامانه هایی تولید کنیم که به درد همه بخورد و سامانه های آموزش مجازی تولید کنیم تا  کسی آزرده نباشد و اموزش دیدن و یادگیری خسته و کلافه نشود.

بر ان شدیم تا سامانه های آموزش مجازی تولید کنیم تا  تولید کننده محتوای الکترونیکی بدون محدودیت و با خیال راحت اقدام به تولید محتوا کند و نگران اجرا نشدن انواع محتوای الکترونیکی نباشد و دستش باز باشد برای تولید.

 


آموزشگاه مجازی یکپارچه چیست :

 

نیاز نیست برای سازمان ، موسسه یا شرکتتان سه سامانه آموزش مجازی LMS مجزا خریداری کنید .محتوای نو ، هر سه نوع سامانه را برای شما پیاده سازی مینماید و کاربرانتان از هر سه روش و با هر سه نوع سامانه میتوانند به محتوای الکترونیکی وآموزشهایی که شما برای آنها در نظر گرفته اید دسترسی داشته باشند و آموزش ببینند.

یکپارچه بودن سامانه های LMS  یعنی کاربرانتان ، هم از طریق وب LMS ، هم از طریق موبایل LMS  و هم از طریق ویندوز LMS به محتوای الکترونیکی و آموزشها دسترسی دارند.کاربران انتخاب میکنند کدام سامانه برایشان راحتتر است و از همان طریق اموزش میبینند.این یعنی احترام به ذائقه مخاطب.ذائقه فقط مختص رستوران نیست.در آموزش و یادگیری نیز باید به ذائقه و نوع آموزش و نوع یادگیری مخاطبان توجه ویژه داشت.


 

 

آموزشگاه مجازی مناسب شما کدام است:

 

خیلی از سازمانها ، شرکتها و حتی مدارس و موسسات آموزشی ، LMS هایی را خریداری و نصب مینمایند که مناسب آموزش برای فراگیران آنها نیست و چنان درگیر ابزارهای آموزش الکترونیکی شده اند که از موضوع اصلی که انتخاب صحیح سامانه آموزش الکترونیکی و انتخاب آموزشگاه مجازی میباشد دور شده اند و بخاطر هیمن موضوع نتیجه دلخواه را دریافت نمی نمایند.

منظور از نتیجه دلخواه میتواند تغییر در رفتار فراگیران ، فروش بیشتر ، بهبود ارتباط با مشتریان ، کسب نمره بالاتر و یا هر پارامتر دیگری باشد .

اگر آموزشهای شما بر اساس کتابهای درسی است همین صفحه و همین محصولات و همین توضیحات برای شما نوشته شده تا آگاهی پیدا کنید و سپس اقدام به خرید و نصب آموزشگاه مجازی  نمائید .

اما اگر آموزشهای شما بر اساس کتابهای درسی نیست به صفحه آموزش مجازی LMS بر اساس دوره های آموزشی مراجعه نمائید.

 

صفحه آموزش مجازی LMS بر اساس دوره های آموزشی

(اینجا کلیک کنید)


مشاوره نصب و خرید آموزشگاه مجازی :

 

چنانچه تا اینجای مطالب را مطالعه و هنوز نمی دانید داستان از چه قرار است و میخواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید میتوانید با شماره های 88476788 یا شماره 0919119591 در ساعات اداری تماس گرفته و مشاوره بگیرید.


نحوه کارکرد سامانه آموزش مجازی  LMS بر اساس کتاب درسی :

 

مدرس یا تولیدکننده محتوای الکترونیکی صفحات کتاب را به همراه انواع محتوای الکترونیکی برای هر صفحه ارز کتاب را طبق اصولی که آموزش داده میشود در سامانه بارگزاری مینماید.

کاربر با وارد کردن شماره صفحه از هر کتاب دلخواه میتواند به محتوای آموزشی و آموزش مجازی ان صفحه از کتاب دسترسی داشته باشد.هیچ محدودیتی در تعداد محتوای الکترونیکی که برای هر صفحه از کتاب درسی بارگذاری می نمائید وجود ندارد (خودم که الان دارم این مطلب رو می نویسم به وجد اومدم...خوش به حال اونایی که میخوان از این طریق آموزش ببینن.) 

 


 

امکانات آموزشگاه مجازی :

 

بخش مدیریت آموزشگاه مجازی بر اساس کتاب درسی:

بخشی که مدیر سامانه میتواند انواع محتوای الکترونیکی را بارگزاری نماید ( آپلود محتوای الکترونیکی )و به اطلاعات فراگیران دسترسی داشته باشد ، به پیامها پاسخ بگوید ، و بخش کنترل کاربران را به عهده داشته باشد بخش مدیریت آموزشگاه مجازی  گفته میشود که شامل ماژول های زیر است (شامل بخشهای زیر است) :

■ ثبت کتاب جدید

■ ثبت صفحات کتاب

■ ثبت محتوای مرتبط با هر صفحه

■ آپلود محتوای الکترونیکی برای هر صفحه

■ آپلود کتاب الکترونیکی (PDF)

■ آپلود پادکست آموزشی ( فایل صوتی آموزشی)

■ آپلود فیلم آموزشی ( ویدئوی آموزشی )

■ آپلود آموزشهای تعاملی ( آموزشهای اینتراکتیو)

■ آپلود اپلیکیشن آموزشی اندروید و ios

■ آپلود کتاب الکترونیکی پیشرفته ( وراکتاب )

 

نکته :کتاب الکترونیکی PDF با کتاب الکترونیکی پیشرفته که فایل Exe میباشد و محتوای نو آنرا وراکتاب نامیده است متفاوت میباشد و کاربردهای متفاوتی در آموزش الکترونیکی دارند.

 

■ نمایش لیست کاربران 

■ نمایش لیست پیامها

■ پاسخگویی به پیامها

■ تعریف بانک سوال (بانک آزمون)

■ تعریف سوالات چهار گزینه ای

■ تعریف سوالات کوتاه پاسخ

■ تعریف سوالات بلی /  خیر

■ تعریف سوالات درست /  غلط

■ برگزاری ازمون انلاین


بخش کاربری آموزشگاه مجازی : 

 

بخشی که فراگیران و کاربران مشاهده و میتوانند از آموزشگاه مجازی  و محتوای الکترونیکی استفاده نموده و اموزش ببینند بخش کاربری نامیده میشود که دارای بخشهای زیر است :

فرم ثبت نام فراگیران

فرم ورود فراگیران

■ نمایش لیست کتابها

■ نمایش صفحات کتاب

■ دسترسی به محتوای الکترونیکی صفحات 

■ امکان دانلود محتوای الکترونیکی

■ امکان مشاهده آنلاین محتوای الکترونیکی

■ امکان خرید محتوای الکترونیکی (برای مراکزی که محتوای الکترونیکی آنها برای فروش عرضه میگردد)

■ امکان اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

■ امکان مشاهده تراکنش های مالی

■ امکان شرکت در ازمون آنلاین


در صورت نیاز ماژولهای دیگری به آموزشگاه مجازی به صورت اختصاصی اضافه میگردد ( بدلیل طراحی و برنامه نویسی مطابق نیاز شما ، هزینه ماژول اختصاصی به صورت جداگانه محاسبه میگردد )


 

نحوه اعلام آمادگی و درخواست دمو و خرید آموزشگاه مجازی :

 

میتوانید یکی از روشهای زیر را برای ارتباط با واحد مشاوره و فروش lms انتخاب نمائید.

با محتوای نو تماس بگیرید ودرخواست دموی حضوری بدهید

از طریق پیج اینستاگرام درخواست دموی حضوری بدهید

از طریق تلگرام درخواست دموی حضوری بدهید

از طریق ایمیل درخواست دموی حضوری بدهید


دموی حضوری آموزشگاه مجازی :

 

کارشناسان محتوای نو به منظور آگاه سازی مشتریان و ارائه محصولی متناسب با نیاز آموزشی هر سازمان یا شرکت و موسسه جلسات دمو ارائه میدهند تا دقیقن از نیاز آموزشی شما مطلع گردند.آموزش الکترونیکی یک امر بسیار تخصصی میباشد.اشتباه در این زمینه کل زحمات و کل هزینه های شما را به هدر خواهد داد.در جلسه دموی حضوری ، بخشهای مختلف سامانه توسط کارشناس lms به شما توضیح داده میشود و یک دوره آموزشی به صورت آزمایشی از صفر تا صد بارگزاری و شما نتایج آنرا خواهید دید و چنانچه نیاز به توضیحات بیشتری باشد به شما کمک خواهند کرد تا دقیقن آموزشگاه مجازی مطلوبتان را انتخاب نمائید. 

دموی حضوری فقط مخصوص تهران میباشد.

برای شهرستانها از سایر روشهای ارتباطی استفاده خواهیم کرد و تا زمانی که شما کاملن توجیه نشده باشید و تسلط کافی روی انواع آموزشگاه مجازی پیدا نکرده باشید و تفاوت انواع سامانه های lms را درک نکرده باشید ، فروش و پیاده سازی سامانه انجام نخواهد گرفت.


مدت زمان پیاده سازی آموزشگاه مجازی :

 

از زمان عقد قرارداد تا پیاده سازی حدود یکهفته.

فرایندهای انتخاب نام دامنه مناسب ، خرید دامنه ، خرید هاست مناسب زمان بر است و 80 درصد زمان برای این منظور میباشد.

محتوای نو  در زمینه انتخاب نام دامنه مناسب برای شروع آموزش الکترونیکی به شما مشاوره خواهد داد تا در آینده چنانچه قصد برند سازی  آموزشی را داشتید ، کسب وکار آموزشی شما از پایه و اساس درست بنا شده باشد.

توجه : سازمانها و موسساتی هم که تمایل به پیاده سازی آموزشگاه مجازی روی subdomain  خود دارند باید لایسنس lms را خریداری نمایند.


آموزش کار با آموزشگاه مجازی :

 

بخش مهمی از فروش آموزشگاه مجازی ، پشتیبانی و آموزش فراگیران و مدیر آموزشگاه مجازی است که بتوانند با تمام امکانات سامانه ارتباط برقرار نموده و بهره برداری لازم را داشته باشند.

محتوای نو به محض پیاده سازی آموزشگاه مجازی  ،   چهار ساعت  آموزش توجیهی ، بصورت حضوری و اختصاصی برای مسئولان آموزش الکترونیکی سازمان ، مدیر و متخصصان ، اساتید و معلمین و مدرسین آموزشگاه مجازی و همه افرادی که به نوعی ذینفعان و مجریان آموزشگاه مجازی هستند برگزار می نماید.و این تازه شروع داستان هیجان انگیز است.ادامه مطلب را نیز مطالعه بفرمائید.


آموزش تولید محتوای الکترونیکی :

 

80 ساعت دوره آموزشی برای مدرسان و متخصصینی که میخواهند برای سامانهLMS  ، محتوا تولید کنند برگزار خواهیم نمود.محتوای الکترونیکی فقط تولید چند فایل PDF ، ساخت پادکست آموزشی و ساخت فیلم آموزشی نیست.

محتوای الکترونیکی باید احساس و ذهن مخاطبان را درگیر کند.

محتوای الکترونیکی باید سناریو داشته باشد.محتوای الکترونیکی باید اثربخشی و نتیجه بخش باشد.محتوای الکترونیکی یعنی هر آنچه انتظار دارید مخاطبان به آن برسند را به مهارت هر چه تمام برایشان به تصویر بکشید.

به شما یاد  خواهیم داد : 

برای آموزشگاه مجازی  سازمانتان محتوایی تولید کنید که فراگیران با اشتیاق از آموزشگاه مجازی استفاده کنند ، یادبگیرند و آموخته هایشان را بکار بگیرند.

در دوره جامع آموزش تولید محتوای الکترونیکی هر آنچه که باید و میبایست در آموزشگاه مجازی قرار دهید را بصورت کاملا موردی و با توجه به مخاطبانتان به شما آموزش خواهیم داد. 

 آموزش سناریو نویسی در تولید محتوای الکترونیکی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت پادکست آموزشی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت فیلم آموزشی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت فیلم سخنرانی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت تعاملی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت کتاب الکترونیکی پیشرفته ( وراکتاب ) 

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت اپلیکیشن آموزشی 

 آموزش بازاریابی و فروش محتوای الکترونیکی

*آموزش بازاریابی و  فروش محتوای الکترونیکی مختص افراد و موسسه هایی است که میخواهند از طریق تولید محتوای الکترونیکی درآمد زایی داشته باشند (اگر سازمان هستید و شرکتی هستید که فروش محتوای الکترونیکی ندارید این صفحه را مطالعه نفرمائید و مناسب شما نیست.)


کوچینگ محتوای الکترونیکی :

 

بعد از نصب آموزشگاه مجازی  ، برگزاری 4 ساعت آموزش برای مدیر آموزشگاه مجازی  و متخصصین اموزش الکترونیکی در سازمان ، و برگزاری 80 ساعت دوره آموزش تولید محتوای الکترونیکی برای مدرسین و متخصصین ، نوبت اجرا فرا میرسد.

مرحله اجرا ،  از شیرین ترین و لذت بخش ترین مراحل آموزش الکترونیکی میباشد.

به مدت یکسال :

مربی ، راهنما و منتور  شماخواهیم بود تا بتوانید با خیال راحت آموخته هایتان را اجرا کنید و انواع محتوای الکترونیکی را تولید نمائید و هر جا به کمک ، مشاوره ، و راهنمایی نیاز داشتید میتوانید روی تیم محتوای نو حساب کنید.

مساله تولید محتوای الکترونیکی شما را برایتان حل و فصل میکنیم و سریعترین راه را به شما پیشنهاد میدهیم (چیزی در حد معجزه).از تجربیاتمان مایه میگذاریم و کمکتان میکنیم که بدون از دست دادن وقت و سرمایه سازمانتان ، محتوای الکترونیکی حرفه ای و جذاب و اثربخش تولید و در آموزشگاه مجازی منتشر کنید.

پس نگران تولید محتوا هم نباشید.ما هستیم.

چنانچه در مورد کوچینگ محتوای الکترونیکی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید میتوانید به صفحه زیر نگاهی بیاندازید.

 کوچینگ آموزش الکترونیکی در سازمانها


 

آموزشگاه مجازی بر اساس کتاب درسی مناسب چه سازمانهایی میباشد:

 مراکز پیش دبستانی

 مدارس دولتی

 مدارس غیر انتفاعی

 دانشگاهها

 سازمانها ، موسسات آموزشی و نهادهایی که آموزش بر اساس کتب دارند (حوزه علمیه)

 اموزشگاههای فنی و حرفه ای

 موسسات آموزش از راه دور


سیستم مدیریت یادگیری | سامانه ال ام اس تحت وب

کتابچه راهنمای آموزشگاه مجازی

 


با خرید آموزشگاه مجازی چه خدماتی دریافت میکنم:

 

■ دامنه ir با نام دلخواه مشتری (بعد از مشاوره ثبت دامنه جهت برند سازی آموزشی)

■ یک گیگابایت هاست (با توجه به نیاز مشتریان این حجم قابل افزایش میباشد)

■ گواهینامه SSL جهت بالا بردن امنیت آموزشگاه مجازی

 سامانه آموزش مجازی LMS تحت وب

■ سامانه آموزش مجازی LMS تحت موبایل و تبلت

■ سامانه آموزش مجازی LMS تحت ویندوز

■ 4 ساعت آموزش کار با آموزشگاه مجازی

 80 ساعت دوره آموزش تولید محتوای الکترونیکی 

■ دفترچه راهنمای کار با آموزشگاه مجازی

■ فیلم آموزشی کار با آموزشگاه مجازی

■ کوچینگ یکساله تولید محتوای الکترونیکی 

 1 سال پشتیبانی و ارائه خدمات 24 ساعته از آموزشگاه مجازی


نحوه خرید سامانه آموزش مجازی LMS :

 

هزینه مربوط به خرید این نرم افزار را میتوانید از جدول شماره  4 از صفحه تعرفه دوره ها و خدمات استخراج ، و سپس توسط یکی از مراحل ذکر شده اقدام به خرید نمائید.(به علت نوسانات قیمتها ، آخرین قیمت اعلام شده در صفحه لیست دوره ها و خدمات ملاک محتوای نو میباشد)

خرید حضوری در دفتر محتوای نو :

میتوانید با مراجعه به دفتر محتوای نو ، خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.

خرید حضوری در محل کار مشتریان :

با محتوای نو تماس بگیرید و درخواست خرید حضوری خود را اعلام نمائید.کارشناسان فروش در سریعترین زمان ممکن پکیج کامل این نرم افزار را در محل کار شما تحویلتان می نمایند . (پرداخت 10 درصد از مبلغ نرم افزار جهت نهایی کردن خرید ، قبل از مراجعه کارشناس فروش الزامی میباشد ).

خرید اینترنتی یا کارت به کارت :

میتوانید مبلغ نرم افزار را به صورت کارت به کارت به شماره حساب درج شده در صفحه تماس با ما واریز نمائید .به محض پرداخت کارشناسان بخش فروش ، با شما تماس گرفته ، اطلاعات دامنه ، میزان حجم مورد نیاز را در اختیاران قرار داده و سامانه ها ظرف مدت 24 تا 48 ساعت برای شما نصب و راه اندازی می میگردد و لینک دانلود آموزشگاه مجازی تحت موبایل و آموزشگاه مجازی تحت ویندوز برایتان ارسال تا در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.


دوره آموزش  و سخنرانی حضوری تمام شده است
سخنرانی خود را بصورت مجازی ارائه کنید
با محتوای نو ، محتوای نو ارائه کنید

 

 

مطالب پیشنهادی
 

 

هوش مصنوعی وب سایت محتوای نو ، مطالب زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

◆ تولید محتوای الکترونیکی پیش دبستانی
◆ آموزش مجازی براساس متدولوژی های چابک (scrum)
◆ تاریخچه آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی
◆ تولید محتوا در حوزه کودک
◆ تولید پادکست در آموزش الکترونیکی | تولید محتوای الکترونیکی

 

تمام مقاله های سایت
 

 

تماس با ما
■ آدرس : تهران،میدان ولیعصر،کوچه ولدی-پلاک24-واحد7
■ تلفن : 88476788-021
■ پشتیبانی در ساعات اداری(10 صبح الی 16 عصر): 09191195991
ویزیت : روزهای پنجشنبه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است

آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا


■ سفارش تولید محتوای الکترونیکی


■ سفارش تولید محتوا


دوره های جامع آموزش تولید محتوا


■ آموزش تولید محتوای الکترونیکی آموزشی


■ آموزش تولید محتوا ویژه تبلیغات آنلاین


درباره محتوای نو


ما در حوزه های زیر فعال هستیم:

■  تولید محتوای الکترونیکی ویژه آموزش مجازی و کلاس معکوس

■ تولید محتوا ویژه کسب وکارها و دیجیتال مارکتینگ

■ تولید انواع نرم افزار های آموزش مجازی

■ توانمند سازی سازمانها و موسسات و اشخاص در حوزه تولید محتوا

■ کمک به سازمانها در قالب کوچینگ و مربیگری در راستای تولید محتوا و استقرار انواع سامانه و نرم افزار آموزش مجازی

آشنایی با تولید محتوا


■ محتوای الکترونیکی چیست


■ تولید محتوا چیست


لینکهای مرتبط با تولید محتوا


■ دانلود نمونه محتوای الکترونیکی


■ هزینه تولید محتوای الکترونیکی


دوره های فناوری اطلاعات


■ آموزش طراحی وب سایت (مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت وب اپلیکیشن(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)