تولید محتوای الکترونیکی تخصص ماست

آموزشگاه مجازی و دانلود محتوای الکترونیکی

آموزشگاه مجازی و دانلود محتوای الکترونیکی


نرم افزار آموزشگاه مجازی چیست : 

 تولید محتوای الکترونیکی بر اساس محتوای دوره های آموزشی 

 برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی

این دو اتفاق بعد از راه اندازی نرم افزار آموزش مجازی اتفاق خواهد افتاد.

آموزشگاه مجازی تمرکز آموزشگاه مجازی روی آموزش و یادگیری میباشد.یعنی مدیری آموزشگاه مجازی  و اساتید و معلمین میتوانند انواع محتوای الکترونیکی را جهت آموزش روی سامانه بارگزاری نمایند ( محتوای الکترونیکی را آپلود نمایند ) و فراگیران با دریافت محتوا آموزش ببینند .

بخش اول : معرفی سامانه آموزشگاه مجازی یا همان سامانه LMS

 

 

 

 

بخش دوم : ثبت دوره های آموزشی در آموزشگاه مجازی و سامانه LMS

 

 

بخش سوم : بارگذاری محتوای الکترونیکی در آموزشگاه مجازی و سامانه LMS

 

 

 

بخش چهارم : طراحی پوستر دوره های آموزشی در آموزشگاه مجازی و سامانه LMS

 

 

 

بخش ششم : آزمون ساز انلاین و طراحی بانک سوالات در آموزشگاه مجازی در آموزشگاه مجازی

 

 

 

بخش هفتم : آموزشگاه مجازی برای مدارس


چرا از سامانه آموزشگاه مجازی  برای ارائه آموزش الکترونیکی استفاده میشود ؟

1.عدم نیاز به CD یا DVD برای انتشار محتوای الکترونیکی

2.دسترسی کاربران به محتوای الکترونیکی بصورت آنلاین از هر کجای دنیا

3.ذخیره محتوای الکترونیکی روی کامپیوتر فراگیران

4.امکان دسترسی به محتوای الکترونیکی بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت (بعد از دانلود)

5.مناسب برای فراگیرانی که تمایل دارند از طریق کامپیوتر و لپ تاپ ، مرورگر اینترنت و موبایل به دوره های آموزشی و محتوای الکترونیکی دسترسی داشته باشند و آموزش ببینند.


چرا باید سامانه آموزشگاه مجازی را خریداری کنید:

 

چنانچه قصد دارید آموزش های سنتی و آموزشهای حضوری را به آموزش الکترونیکی تبدیل کنید و میخواهید آموزشها دقیقا بر اساس کتاب و جزوات آموزشی باشد، آموزشگاه مجازی مناسب شماست.


آموزش الکترونیکی توسط آموزشگاه مجازی چیست:

 

آموزشهایی از نوع الکترونیکی و مجازی میباشد که مدرس و اساتید مختلف و یا تولید کننده محتوای الکترونیکی اقدام به تولید انواع محتوای آموزشی می نماید .مخاطبان شما بصورت 24 ساعته به آموزشها دسترسی خواهند داشت ، آموزش می بینند ، سوالات خود را مطرح میکنند و یاد میگیرند .انواع محتوای الکترونیکی که در سامانه آموزش مجازی LMS قرار میگرند عبارتند از :

 محتوای الکترونیکی بصورت کتابهای الکترونیکی PDF

 محتوای الکترونیکی بصورت پادکست های آموزشی ( فایل صوتی آموزشی )

 محتوای الکترونیکی بصورت ویدئوهای آموزشی ( فیلم آموزشی ) 

 محتوای الکترونیکی بصورت آموزشهای تعاملی |  نرم افزار آموزشی اینتراکتیو 

 محتوای الکترونیکی بصورت اپلیکیشن آموزشی تحت اندروید

 محتوای الکترونیکی بصورت وراکتاب  ( کتاب الکترونیکی پیشرفته که فقط یک کتاب نیست و امکانات بسیار زیادی دارد )

 

این محتواها توسط انواع آموزشگاه مجازی در دسترس مخاطبان قرارداده می شود این نوع آموزش را آموزش الکترونیکی یا آموزش مجازی میگویند که برای هر کدام از موارد مطرح شده دنیایی حرف و بحث و روش وجود دارد.(برای اینکه بدانید هر کدام از انواع محتوای الکترونیکی نام برده شده چیست و چگونه تولید می شود میتوانید در وب سایت محتوای نو به بخش دوره های تولید محتوای الکترونیکی مراجعه نمائید)

 

آموزشگاه مجازی بر اساس دوره آموزشی چیست:

 

آموزشهای مجازی و تولید محتوای الکترونیکی که بر اساس دوره های آموزشی  میباشد.

دوره هایی که محتوای الکترونیکی ( محتوای آموزشی ) بر اساس نیاز آموزشی جامعه ، سازمان ، موسسه ، مدرسه یا نهاد تعیین میشود و فراگیران با انگیزه های متفاوتی در آن دوره ها شرکت می نمایند. مثل :(اسامی ذکر شده به منظور تایید محتوای سایتهای مذکور نمیباشد و فقط به عنوان مثالی از روشهای آموزشی و تولید محتوا ذکر شده است)

 تولید محتوای الکترونیکی دوره آموزش توسعه فردی (سایت متمم | محمد رضا شعبانعلی)

 تولید محتوای الکترونیکی دوره آموزش زنان موفق (سایت پریسا نصری)

 تولید محتوای الکترونیکی دوره آموزش هوش مالی (سایت ماهان تیموری)

 تولید محتوای الکترونیکی دوره آموزش بازاریابی (سایت مدیر سبز - ژان بقوسیان)

 تولید محتوای الکترونیکی دوره آموزش قانون جذب  (سایت امیر شریفی )

 تولید محتوای الکترونیکی دوره آموزش روانشناسی فردی( سایت دکتر علیرضا شیری )

 تولید محتوای الکترونیکی دوره موفقیت  (سایت مجله موفقیت | احمد حلت )

 تولید محتوای الکترونیکی دوره فروش ( سایت محمود معظمی )

و انواع نمونه های دیگر آموزشهای سازمانی مثل  :

 تولید محتوای الکترونیکی دوره بانکداری 

 تولید محتوای الکترونیکی دوره تولید فرش و صادرات

 تولید محتوای الکترونیکی دوره فروش بیمه

 تولید محتوای الکترونیکی دوره رزومه نویسی

 تولید محتوای الکترونیکی دوره سئو سایت 

 تولید محتوای الکترونیکی دوره آموزش تولید محتوا

 

اینها فقط چند نمونه از کاربرد سامانه آموزش مجازی LMS بر اساس دوره آموزشی بود تا شما بازدید کننده عزیز با این نوع از آموزشگاه مجازی اشنا شوید.قطعن رشته های بسیار زیادی وجود دارد که ما فقط به ذکر چند نمونه بسنده میکنیم.

در این نوع آموزشها مدرس بر اساس کتاب یا جزوه تدریس نمی کند.و معمولن از تجربیات خود استفاده می نماید و انواع محتوای الکترونیکی متفاوتی را برای مخاطبان خود تولید و عرضه و حتی برای فروش منتشر می نماید.


آموزشگاه مجازی تحت وب چیست :

 

زمانی که کاربر شما (دانش آموز ، دانشجو یا بازدید کننده عمومی )مرورگر کامپیوتر خود را باز میکند تا کتاب مورد نظر خود را جستجو یا انتخاب نماید ، سرفصلهای هر کتاب را انتخاب و به مبحث مورد نظرش دسترسی پیدا کند ، آموزشهای مجازی و فایلهای محتوای الکترونیکی  را ببیند ، محتوای الکترونیکی و آموزشها را در صورت غیر رایگان بودن ، خریداری نموده و یا دانلود نماید از سامانه آموزش مجازی LMS تحت وب استفاده نموده است .

مزایا : 

دسترسی 24 ساعته به انواع محتوای الکترونیکی و آموزشها
امکان دریافت و دانلود انواع محتوای الکترونیکی روی کامپیوتر مثل آموزشهای الکترونیکی با پسوند exe مثل انواع وراکتاب یا همان کتاب الکترونیکی پیشرفته  ، آموزشهای تعاملی بصورت swf ، آموزشها با پسوند apk آموزش تحت اندروید (این پسوند روی کامپیوتر هم قابل اجراست و کاربرانی که گوشی با سیستم عامل اندروید ندارند میتوانند بدون نیاز به گوشی اندرویدی آنرا اجرا نمایند) .

معایب :

بعد از دانلود محتوای الکترونیکی فایلها بصورت پراکنده در کامپپیوتر یا تلفن همراه و تبلت کاربر میباشد و دسته بندی نشده میباشد.به عنوان مثال ، کاربری که محتوای الکترونیکی کتاب زبان انگلیسی را دنبال میکند وآموزش میبیند ممکن است محتوای الکترونیکی فصل اول ، مبحث دوم را دانلود کرده باشد.برای یادگیری مجدد و مراجعه به محتوا در دفعات بعد ، باید خودش مباحث را در کامپیوترش پوشه بندی و دسته بندی کند.اینکار کمی خسته کننده میباشد .من و شما هم چنین کاری برایمان آزار دهنده هست و ممکن است برخی کاربران را ازرده خاطر کند.بخصو اگر کاربر از نظر مهارتهای کامپیوتر در سطح پایینی باشد(میتوانید برای درک بهتر این موضوع عنوان تجربه کاربری USER EXPRIENCE را در وب سایت محتوای نو سرچ کنید و مقاله آنرا مطالعه نمائید).

منظور از مرورگر همان برنامه کروم ، فایرفاکس و اپرا میباشد که در ایران بیشتر از این مرئرگرها استفاده میشود.


آموزشگاه مجازی تحت موبایل چیست  :

 

زمانی که کاربر شما (دانش آموز ، دانشجو یا بازدید کننده عمومی ) سامانه آموزش مجازی  lms تحت اپلیکیشن خود را باز میکند تا کتاب مورد نظر خود را جستجو یا انتخاب نماید ، سرفصلهای هر کتاب را انتخاب و به مبحث مورد نظرش دسترسی پیدا کند ، آموزشهای مجازی و فایلهای محتوای الکترونیکی  را ببیند ، محتوای الکترونیکی و آموزشها را در صورت غیر رایگان بودن ، خریداری نموده و یا دانلود نماید از سامانه آموزش مجازی LMS تحت اپلیکیشن استفاده نموده است .در واقع کاربران بدون اینکه بدانند آدرس آموزشگاه مجازی چیست (مثل آموزشگاه مجازی تحت وب)، فقط با فشردن آیکن مربوط به آموزشگاه مجازی روی تلفن همراه خود وارد کلاس آموزش و کلاس مجازی خود میشود و به دنیایی از آموزشهای الکترونیکی و آموزشهای مجازی که شما برایش قرار داده اید دسترسی پیدا خواهد نمود و از یادگیری و آموزش دیدن لذت خواهد برد.

مزایا :

دسترسی به آموزشهای الکترونیکی و محتواها بصورت 24 ساعته

معایب :

پر شدن حجم حافظه گوشی و تبلت و هنگ کردن تلفن همراه بخاطر دانلود آموزشها و دانلود محتوای الکترونیکی درسهای متنوع

اجرا نشدن برخی از انواع محتوای الکترونیکی روی گوشی و تبلت مثل آموزش های وراکتاب که پسوند exe دارند یا آموزشهای swf که قابلیت اجرا شدن صحیح روی موبایل و تبلت را ندارند.(روی گوشی بیشتر فایلهای pdf ، پادکست های آموزشی  و فیلمهای آموزشی قابلیت اجرا شدن را دارند).اما فایلهای SWF  و فایلهای exe از مهمترین انواع محتوای الکترونیکی هستند که کاربر باید و باید و باید از آنها برای یادگیری استفاده نماید.

نگران نباشید.برای این موضوع هم راهکارهایی داریم.


آموزشگاه مجازی تحت ویندوز چیست  :

 

زمانی که شما تصمیم میگیرید محتوای الکترونیکی و آموزشهای خود را از طریق کامپیوتر و یک نرم آموزشی آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهید از آموزشگاه مجازی تحت ویندوز میتوانید استفاده نمائید.فراگیران و مخاطبان شما آموزشگاه مجازی تحت ویندوز را نصب میکنند و به محتوای الکترونیکی و آموزشهای شما بصورت آنلاین دسترسی پیدا میکنند.کاربران میتوانند محتوای الکترونیکی را دانلود ،  بارها و بارها محتوای الکترونیکی و آموزشها را مرور نمایند و یاد بگیرند .

کاربران میتوانند به راحتی کتاب مورد نظرشان را جستجو یا  انتخاب کنند، فصلهای موجود و مبحث مورد نظر را انتخاب نموده و به انواع محتوای الکترونیکی که شما از طریق پنل مدیریتی بارگزاری نموده اید (آپلود کرده اید ) دسترسی پیدا کنند و آموزش ببینند..

مزایا :

دسترسی 24 ساعته به انواع محتوای الکترونیکی و آموزشهای مجازی

اجرای انواع محتوای الکترونیکی بدون محدودیت

دسته بندی اتوماتیک محتوای الکترونیکی در کامپیوتر کاربر (کاربر نیازی به دسته بندی ، ساختن پوشه و این تیپ کارها ندارد و همه چیز اتوماتیک و بدون اطلاع کاربر انجام میگیرد)

برای مرور مباحث آموزشی و مشاهده درسها و محتوای الکترونیکی دانلود شده ،  نیاز به اینترنت ندارد

و کلی مزیتهای دیگر که ما مهمترینهای آنها را ذکر کردیم

 

معایب :

هیچ عیبی ندارد.کاملترین نوع آموزشگاه مجازی میباشد.

 


چرا هر سه نوع آموزشگاه مجازی برایتان نصب وراه اندازی میگردد :

 

با توجه به ذکر مزایا و معایب انواع آموزشگاه مجازی بر آن شدیم تا انواع آموزشگاه مجازی را برای انواع سلیقه های متفاوت یادگیری و انواع کاربران تولید کنیم.

یکی دوست دارد از طریق مرورگر آموزش ببیند.

یکی دوست دارد با اپلیکیشن آموزش ببیند.

یکی دوست دارد روی لپ تاپ یا کامپیوتر آموزش ببینید.

بعضی محتوا ها روی گوشی اجرا نمی شود.

بعضی محتواها روی گوشی خوب دیده نمی شود  و مشاهده جزئیات مهم است.

یکی دوست دارد بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت فقط با چند کلیک درسهای خود را مرور کند.بدون اینکه بخواهد بداند فایل در کجای کامیپوترش ذخیره شده است.

پس لازم دانستیم سامانه هایی تولید کنیم که به درد همه بخورد و سامانه های آموزش مجازی تولید کنیم تا  کسی آزرده نباشد و اموزش دیدن و یادگیری خسته و کلافه نشود.

بر ان شدیم تا سامانه های آموزش مجازی تولید کنیم تا  تولید کننده محتوای الکترونیکی بدون محدودیت و با خیال راحت اقدام به تولید محتوا کند و نگران اجرا نشدن انواع محتوای الکترونیکی نباشد و دستش باز باشد برای تولید.

 


آموزشگاه مجازی یکپارچه چیست :

 

نیاز نیست برای سازمان ، موسسه یا شرکتتان سه سامانه آموزشگاه مجازی مجزا خریداری کنید .محتوای نو ، هر سه نوع سامانه را برای شما پیاده سازی مینماید و کاربرانتان از هر سه روش و با هر سه نوع سامانه میتوانند به محتوای الکترونیکی وآموزشهایی که شما برای آنها در نظر گرفته اید دسترسی داشته باشند و آموزش ببینند.

یکپارچه بودن  آموزشگاههای مجازی  یعنی کاربرانتان ، هم از طریق  آموزشگاه مجازی تحت وب ، هم از طریق  آموزشگاه مجازی تحت موبایل   و هم از طریق  آموزشگاه مجازی تحت ویندوز به محتوای الکترونیکی و آموزشها دسترسی دارند.کاربران انتخاب میکنند کدام سامانه برایشان راحتتر است و از همان طریق اموزش میبینند.این یعنی احترام به ذائقه مخاطب.ذائقه فقط مختص رستوران نیست.در آموزش و یادگیری نیز باید به ذائقه و نوع آموزش و نوع یادگیری مخاطبان توجه ویژه داشت.


 

آموزشگاه مجازی مناسب شما کدام است:

 

خیلی از اشخاص ، سازمانها ، شرکتها و حتی مدارس و موسسات آموزشی ، سامانه های آموزشی   را خریداری و نصب مینمایند که مناسب آموزش برای فراگیران آنها نیست  انتخاب درست و صحیح سامانه آموزش الکترونیکی و انتخاب آموزشگاه مجازی یک رکن اساسی برای شروع آموزش در فضای مجازی میباشد.برای اینکه نتیجه دلخواه از سیستم آموزش مجازی خود بگیرید باید در زمینه انتخاب سامانه آموزشی به شدت دقت و وسواس به خرج بدهید.

منظور از نتیجه دلخواه میتواند تغییر در رفتار فراگیران ، فروش بیشتر ، بهبود ارتباط با مشتریان ، کسب نمره بالاتر و یا هر پارامتر دیگری باشد .

اگر آموزشهای شما بر اساس دوره های آموزشی است همین صفحه و همین محصولات و همین توضیحات برای شما نوشته شده تا آگاهی پیدا کنید و سپس اقدام به خرید و نصب آموزشگاه مجازی  نمائید .

اما اگر آموزشهای شما بر اساس دوره های آموزشی نیست به صفحه آموزش مجازی LMS بر اساس کتاب و جزوات آموزشی مراجعه نمائید.

 

 

 

صفحه آموزش مجازی LMS بر اساس دوره های آموزشی

(اینجا کلیک کنید)

 

 


مشاوره نصب و خرید آموزشگاه مجازی :

 

چنانچه تا اینجای مطالب را مطالعه و هنوز نمی دانید داستان از چه قرار است و میخواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید میتوانید با شماره های 88476788 یا شماره 0919119591 در ساعات اداری تماس گرفته و مشاوره بگیرید.


 

نحوه کارکرد سامانه آموزش مجازی  LMS بر اساس دوره آموزشی :

 

در آموزش الکترونیکی دوره محور ، سرفصلها ، مباحث  و تولید محتوای الکترونیکی بر اساس نظر کارشناس و مدرس دوره و واحد آموزش الکترونیکی میباشد.که میتواند با توجه به تجربه و سلیقه مدرس تعیین و اصلاح گردد.(مدرسان آزاد و مدرسان سازمانی و سازمانها بیشتر از این روش استفاده می نمایند)

مخاطب در سامانه آموزش مجازی بر اساس دوره های آموزشی ، دوره مورد نظر خود را جستجو و انتخاب می نماید.بعد از انتخاب دوره آموزشی ، سرفصلها نمایش داده میشوند.مخاطب از بین سرفصلهای موجود سرفصل مورد نظرش را انتخاب تا مباحث هر فصل را ببیند.سپس با انتخاب هر مبحث ، به محتوای آن دسترسی پیدا خواهد نمود.

انواع و اقسام محتواهای متفاوتی را میتوانید برای هر مبحث قرار دهید.مثل متن ، کتاب الکترونیکی Pdf ، پادکست آموزشی ، فیلم آموزشی ، آموزش تعاملی ، آموزش کتاب الکترونیکی پیشرفته (وراکتاب )، اپلیکیشن آموزشی و ....

 

 

امکانات آموزشگاه مجازی :

 

 

■ دریافت لیست دوره ها ، لیست سرفصلها و لیست مباحث هر سرفصل بصورت آنلاین

■ دریافت محتوای الکترونیکی هر مبحث بصورت آنلاین

■ آپلود انواع محتوای الکترونیکی  شامل :

الف: محتوای الکترونیکی بصورت فایل PDF

ب:محتوای الکترونیکی بصورت فایل صوتی (پادکست آموزشی)

ج:محتوای الکترونیکی بصورت فایل ویدئویی (فیلم آموزشی)

د:محتوای الکترونیکی بصورت آموزشهای تعاملی

ه::محتوای الکترونیکی بصورت کتاب الکترونیکی پیشرفته |  وراکتاب

 

نکته :کتاب الکترونیکی PDF با کتاب الکترونیکی پیشرفته که فایل Exe میباشد و محتوای نو آنرا وراکتاب نامیده است متفاوت میباشد و کاربردهای متفاوتی در آموزش الکترونیکی دارند.

و:محتوای الکترونیکی بصورت اپلیکیشن آموزشی تحت اندروید

■ ذخیره انواع محتوای الکترونیکی در کامپیوتر موبایل یا تبلت بصورت دائمی

■ دسترسی به محتوای الکترونیکی بدون نیاز به اینترنت (بعد از دانلود محتوا)

■ عدم نیاز به ساخت پکیج آموزشی به صورت CD یا DVD

■ دسترسی فراگیران به آخرین سرفصلها و بروزترین محتوای الکترونیکی 

■ ارتباط آنلاین فراگیر با استاد هر دوره بصورت ا آنلاین

■ پشتیبانی آنلاین فراگیر با استاد هر دوره بصورت آنلاین

■ اتاق گفتگو و پرسش وپاسخ برای هر دوره بصورت انلاین

■ مشاهده پیغامهای جدید در نرم افزار 

■ امکان ارسال پیام به همه کاربران توسط مدیر سامانه

■ امکان سفارشی سازی Windows Lms براساس نیاز مشتریان 

■ امکان خرید محتوای الکترونیکی توسط فراگیران

■ پنل مدیریتی تحت وب برای مدیر سامانه و فراگیران

■ دسترسی به محتوای الکترونیکی از طریق Web Lms به صورت یکپارچه

■ دسترسی به محتوای الکترونیکی از طریق  Application Lms به صورت یکپارچه

■ عدم نیاز به ساخت محتوای الکترونیکی وابسته به تکنولوژیهای منسوخ شده ای مثل Scorm

■ نمایش لیست کاربران 

■ نمایش لیست پیامها

■ پاسخگویی به پیامها

■ تعریف بانک سوال (بانک آزمون)

■ تعریف سوالات چهار گزینه ای

■ تعریف سوالات کوتاه پاسخ

■ تعریف سوالات بلی /  خیر

■ تعریف سوالات درست /  غلط

■ برگزاری ازمون انلاین


بخش کاربری آموزشگاه مجازی : 

 

بخشی که فراگیران و کاربران مشاهده و میتوانند از آموزشگاه مجازی  و محتوای الکترونیکی استفاده نموده و اموزش ببینند بخش کاربری نامیده میشود که دارای بخشهای زیر است :

■ فرم ثبت نام فراگیران

■ فرم ورود فراگیران

■ نمایش لیست کتابها

■ نمایش صفحات کتاب

■ دسترسی به محتوای الکترونیکی صفحات 

■ امکان دانلود محتوای الکترونیکی

■ امکان مشاهده آنلاین محتوای الکترونیکی

■ امکان خرید محتوای الکترونیکی (برای مراکزی که محتوای الکترونیکی آنها برای فروش عرضه میگردد)

■ امکان اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

■ امکان مشاهده تراکنش های مالی

■ امکان شرکت در ازمون آنلاین

 


آموزشگاه مجازی ویژه مدارس و موسسات آموزشی :

مدارس و موسسات آموزشی میتوانند علاوه بر داشتن آموزشگاه مجازی ، امکانات ثبت نمره نیز داشته باشند و علاوه بر قرار دادن محتوای الکترونیکی مدرسه روی آموزشگاه مجازی از امکانات ثبت نمرات هفتگی و ماهانه نیز بهره مند گردند.

امکانات سامانه آموزشگاه مجازی ویژه مدارس :

تعریف رشته های تحصیلی مدرسه (مثلا ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و ...)

تعریف پایه های تحصیلی (مثلا دهم ، یازدهم ، دوازدهم)

تعریف نوبت تحصیلی (مثلا صبح ، عصر)

تعریف کلاس های مدرسه (مثلا شقایق1 ، نجوم 2 ، سایت 1 ، آزمایشگاه 2 و ....)

تعریف دروس هر رشته(مثلا جیر ، مثلثات ، دین و زندگی(1) و .... )

تعریف اساتید/معلمین مدرسه (مثلا آقای مهندس علیرضا روستا ، خانم دکتر امیری ، استاد ادهمی و...)

امکان اختصاص درس به رشته های مختلف فقط با یک کلیک (مثلا درس جبر برای رشته ریاضی فیزیک پایه دهم )

امکان ارائه درس به استاد / معلم مربوطه فقط با یک کلیک 

امکان ثبت نمرات هفتگی و ماهانه برای دانش آموزان فقط با یک کلیک توسط استاد / معلم

امکان ویرایش نمرات هفتگی و ماهانه برای دانش آموزان فقط با یک کلیک توسط استاد / معلم

امکان حذف و ویرایش اطلاعات ثبت شده

امکان تعریف بی نهایت دانش آموز ، استاد ، درس ، رشته و بدون محدودیت

امکان استفاده از اپلیکیشن آموزشگاه مجازی جهت ثبت آسان نمرات برای اساتید و معلمین

امکان استفاده از اپلیکیشن اموزشگاه مجازی برای استفاده اسان والدین جهت مشاهده  نمرات دانش آموزان 

و کلی امکانات دیگر که بصورت دوره ای به سامانه آموزشگاه مجازی اضافه میگردد و بصورت رایگان در اختیار مدارس قرار خواهد گرفت (تا 20 سال ، آپدیت سامانه آموزشگاه مجازی بصورت رایگان در اختیار مدارسی که آموزشگاه مجازی  و سامانه آموزشگاه مجازی را خریداری نمایند ارائه میگردد.)

ارائه دفترچه راهنمای استفاده از آموزشگاه مجازی برای مدیریت سامانه 


نحوه اعلام آمادگی و درخواست دمو و خرید آموزشگاه مجازی :

 

میتوانید یکی از روشهای زیر را برای ارتباط با واحد مشاوره و فروش lms انتخاب نمائید.

■ با محتوای نو تماس بگیرید ودرخواست دموی حضوری بدهید

■ از طریق پیج اینستاگرام درخواست دموی حضوری بدهید

■ از طریق تلگرام درخواست دموی حضوری بدهید

■ از طریق ایمیل درخواست دموی حضوری بدهید


دموی حضوری آموزشگاه مجازی :

 

کارشناسان محتوای نو به منظور آگاه سازی مشتریان و ارائه محصولی متناسب با نیاز آموزشی هر سازمان یا شرکت و موسسه جلسات دمو ارائه میدهند تا دقیقن از نیاز آموزشی شما مطلع گردند.آموزش الکترونیکی یک امر بسیار تخصصی میباشد.اشتباه در این زمینه کل زحمات و کل هزینه های شما را به هدر خواهد داد.در جلسه دموی حضوری ، بخشهای مختلف سامانه توسط کارشناس lms به شما توضیح داده میشود و یک دوره آموزشی به صورت آزمایشی از صفر تا صد بارگزاری و شما نتایج آنرا خواهید دید و چنانچه نیاز به توضیحات بیشتری باشد به شما کمک خواهند کرد تا دقیقن آموزشگاه مجازی مطلوبتان را انتخاب نمائید. 

دموی حضوری فقط مخصوص تهران میباشد.

برای شهرستانها از سایر روشهای ارتباطی استفاده خواهیم کرد و تا زمانی که شما کاملن توجیه نشده باشید و تسلط کافی روی انواع آموزشگاه مجازی پیدا نکرده باشید و تفاوت انواع سامانه های lms را درک نکرده باشید ، فروش و پیاده سازی سامانه انجام نخواهد گرفت.


مدت زمان پیاده سازی آموزشگاه مجازی :

 

از زمان عقد قرارداد تا پیاده سازی حدود یکهفته.

فرایندهای انتخاب نام دامنه مناسب ، خرید دامنه ، خرید هاست مناسب زمان بر است و 80 درصد زمان برای این منظور میباشد.

محتوای نو  در زمینه انتخاب نام دامنه مناسب برای شروع آموزش الکترونیکی به شما مشاوره خواهد داد تا در آینده چنانچه قصد برند سازی  آموزشی را داشتید ، کسب وکار آموزشی شما از پایه و اساس درست بنا شده باشد.

توجه : سازمانها و موسساتی هم که تمایل به پیاده سازی آموزشگاه مجازی روی subdomain  خود دارند باید لایسنس lms را خریداری نمایند.


آموزش کار با آموزشگاه مجازی :

 

بخش مهمی از فروش آموزشگاه مجازی ، پشتیبانی و آموزش فراگیران و مدیر آموزشگاه مجازی است که بتوانند با تمام امکانات سامانه ارتباط برقرار نموده و بهره برداری لازم را داشته باشند.

محتوای نو به محض پیاده سازی آموزشگاه مجازی  ،   چهار ساعت  آموزش توجیهی ، بصورت حضوری و اختصاصی برای مسئولان آموزش الکترونیکی سازمان ، مدیر و متخصصان ، اساتید و معلمین و مدرسین آموزشگاه مجازی و همه افرادی که به نوعی ذینفعان و مجریان آموزشگاه مجازی هستند برگزار می نماید.و این تازه شروع داستان هیجان انگیز است.ادامه مطلب را نیز مطالعه بفرمائید.


آموزش تولید محتوای الکترونیکی :

 

80 ساعت دوره آموزشی برای مدرسان و متخصصینی که میخواهند برای سامانهLMS  ، محتوا تولید کنند برگزار خواهیم نمود.محتوای الکترونیکی فقط تولید چند فایل PDF ، ساخت پادکست آموزشی و ساخت فیلم آموزشی نیست.

محتوای الکترونیکی باید احساس و ذهن مخاطبان را درگیر کند.

محتوای الکترونیکی باید سناریو داشته باشد.محتوای الکترونیکی باید اثربخشی و نتیجه بخش باشد.محتوای الکترونیکی یعنی هر آنچه انتظار دارید مخاطبان به آن برسند را به مهارت هر چه تمام برایشان به تصویر بکشید.

به شما یاد  خواهیم داد : 

برای آموزشگاه مجازی  سازمانتان محتوایی تولید کنید که فراگیران با اشتیاق از آموزشگاه مجازی استفاده کنند ، یادبگیرند و آموخته هایشان را بکار بگیرند.

در دوره جامع آموزش تولید محتوای الکترونیکی هر آنچه که باید و میبایست در آموزشگاه مجازی قرار دهید را بصورت کاملا موردی و با توجه به مخاطبانتان به شما آموزش خواهیم داد. 

 آموزش سناریو نویسی در تولید محتوای الکترونیکی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت پادکست آموزشی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت فیلم آموزشی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت فیلم سخنرانی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت تعاملی

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت کتاب الکترونیکی پیشرفته ( وراکتاب ) 

 تولید محتوای الکترونیکی بصورت اپلیکیشن آموزشی 

 آموزش بازاریابی و فروش محتوای الکترونیکی

*آموزش بازاریابی و  فروش محتوای الکترونیکی مختص افراد و موسسه هایی است که میخواهند از طریق تولید محتوای الکترونیکی درآمد زایی داشته باشند (اگر سازمان هستید و شرکتی هستید که فروش محتوای الکترونیکی ندارید این صفحه را مطالعه نفرمائید و مناسب شما نیست.)


کوچینگ محتوای الکترونیکی :

 

بعد از نصب آموزشگاه مجازی  ، برگزاری 4 ساعت آموزش برای مدیر آموزشگاه مجازی  و متخصصین اموزش الکترونیکی در سازمان ، و برگزاری 80 ساعت دوره آموزش تولید محتوای الکترونیکی برای مدرسین و متخصصین ، نوبت اجرا فرا میرسد.

مرحله اجرا ،  از شیرین ترین و لذت بخش ترین مراحل آموزش الکترونیکی میباشد.

به مدت یکسال :

مربی ، راهنما و منتور  شماخواهیم بود تا بتوانید با خیال راحت آموخته هایتان را اجرا کنید و انواع محتوای الکترونیکی را تولید نمائید و هر جا به کمک ، مشاوره ، و راهنمایی نیاز داشتید میتوانید روی تیم محتوای نو حساب کنید.

مساله تولید محتوای الکترونیکی شما را برایتان حل و فصل میکنیم و سریعترین راه را به شما پیشنهاد میدهیم (چیزی در حد معجزه).از تجربیاتمان مایه میگذاریم و کمکتان میکنیم که بدون از دست دادن وقت و سرمایه سازمانتان ، محتوای الکترونیکی حرفه ای و جذاب و اثربخش تولید و در آموزشگاه مجازی منتشر کنید.

پس نگران تولید محتوا هم نباشید.ما هستیم.

چنانچه در مورد کوچینگ محتوای الکترونیکی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید میتوانید به صفحه زیر نگاهی بیاندازید.

 کوچینگ آموزش الکترونیکی در سازمانها


 

مشتریان آموزشگاه مجازی چه کسانی هستند : 

■ واحد ضمن خدمت و بخش آموزش الکترونیکی سازمانها

■  مدرسانی که آموزش الکترونیکی  و آموزش مجازی ارائه میدهند

■ تولید کنندگان محتوای الکترونیکی

■ اساتید دوره های آموزشی آزاد

■ شرکتهای دولتی و خصوصی

■ استارتاپهای آموزشی

 

 

با خرید آموزشگاه مجازی چه خدماتی دریافت میکنم:

 

■ دامنه ir با نام دلخواه مشتری (بعد از مشاوره ثبت دامنه جهت برند سازی آموزشی)

■ یک گیگابایت هاست (با توجه به نیاز مشتریان این حجم قابل افزایش میباشد)

■ گواهینامه SSL جهت بالا بردن امنیت آموزشگاه مجازی

 سامانه آموزش مجازی LMS تحت وب

■ سامانه آموزش مجازی LMS تحت موبایل و تبلت

■ سامانه آموزش مجازی LMS تحت ویندوز

■ 4 ساعت آموزش کار با آموزشگاه مجازی

 80 ساعت دوره آموزش تولید محتوای الکترونیکی 

■ دفترچه راهنمای کار با آموزشگاه مجازی

■ فیلم آموزشی کار با آموزشگاه مجازی

■ کوچینگ یکساله تولید محتوای الکترونیکی 

 1 سال پشتیبانی و ارائه خدمات 24 ساعته از آموزشگاه مجازی


نحوه خرید آموزشگاه مجازی:

 

هزینه مربوط به خرید این نرم افزار را میتوانید از جدول شماره  4 از صفحه تعرفه دوره ها و خدمات استخراج ، و سپس توسط یکی از مراحل ذکر شده اقدام به خرید نمائید.(به علت نوسانات قیمتها ، آخرین قیمت اعلام شده در صفحه لیست دوره ها و خدمات ملاک محتوای نو میباشد)

خرید حضوری در دفتر محتوای نو :

میتوانید با مراجعه به دفتر محتوای نو ، خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.

خرید حضوری در محل کار مشتریان :

با محتوای نو تماس بگیرید و درخواست خرید حضوری خود را اعلام نمائید.کارشناسان فروش در سریعترین زمان ممکن پکیج کامل این نرم افزار را در محل کار شما تحویلتان می نمایند . (پرداخت 10 درصد از مبلغ نرم افزار جهت نهایی کردن خرید ، قبل از مراجعه کارشناس فروش الزامی میباشد ).

خرید اینترنتی یا کارت به کارت :

میتوانید مبلغ نرم افزار را به صورت کارت به کارت به شماره حساب درج شده در صفحه تماس با ما واریز نمائید .به محض پرداخت کارشناسان بخش فروش ، با شما تماس گرفته ، اطلاعات دامنه ، میزان حجم مورد نیاز را در اختیاران قرار داده و سامانه ها ظرف مدت 24 تا 48 ساعت برای شما نصب و راه اندازی می میگردد و لینک دانلود آموزشگاه مجازی تحت موبایل و آموزشگاه مجازی تحت ویندوز برایتان ارسال تا در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.


فیلم آموزشی و تصاویرآموزشگاه مجازی تحت وب

 

ورود به سامانه آموزشگاه مجازی و سامانه LMS

 


 

فیلم آموزشی و تصاویر آموزشگاه مجازی تحت موبایل

تصاویر این بخش در حال بارگزاری میباشد....

فیلم آموزشی و تصاویر آموزشگاه مجازی تحت ویندوز

 

نمایش انواع محتوای الکترونیکی مرتبط با هر مبحث

 

دانلود محتوای الکترونیکی

  

آموزش الکترونیکی بصورت فیلم آموزشی

 

آموزش الکترونیکی بصورت پادکست

 

 

دانلود انواع محتوای الکترونیکی

 

 


 

دوره آموزش  و سخنرانی حضوری تمام شده است
سخنرانی خود را بصورت مجازی ارائه کنید
با محتوای نو ، محتوای نو ارائه کنید
 

 

 

 

مطالب پیشنهادی
 

 

هوش مصنوعی وب سایت محتوای نو ، مطالب زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

◆ توضیحات سامانه LMS
◆ تولید محتوای الکترونیکی یا آموزش سنتی ؟
◆ توضیحات نرم افزارهای تولید محتوای الکترونیکی
◆ آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید و آموزش مجازی
◆ انتشار محتوای الکترونیکی از طریق سامانه LMS

 

تمام مقاله های سایت
 

 

تماس با ما
■ آدرس : تهران،میدان ولیعصر،کوچه ولدی-پلاک24-واحد7
■ تلفن : 88476788-021
■ پشتیبانی در ساعات اداری(10 صبح الی 16 عصر): 09191195991
ویزیت : روزهای پنجشنبه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است

آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا


■ سفارش تولید محتوای الکترونیکی


■ سفارش تولید محتوا


دوره های جامع آموزش تولید محتوا


■ آموزش تولید محتوای الکترونیکی آموزشی


■ آموزش تولید محتوا ویژه تبلیغات آنلاین


درباره محتوای نو


ما در حوزه های زیر فعال هستیم:

■  تولید محتوای الکترونیکی ویژه آموزش مجازی و کلاس معکوس

■ تولید محتوا ویژه کسب وکارها و دیجیتال مارکتینگ

■ تولید انواع نرم افزار های آموزش مجازی

■ توانمند سازی سازمانها و موسسات و اشخاص در حوزه تولید محتوا

■ کمک به سازمانها در قالب کوچینگ و مربیگری در راستای تولید محتوا و استقرار انواع سامانه و نرم افزار آموزش مجازی

آشنایی با تولید محتوا


■ محتوای الکترونیکی چیست


■ تولید محتوا چیست


لینکهای مرتبط با تولید محتوا


■ دانلود نمونه محتوای الکترونیکی


■ هزینه تولید محتوای الکترونیکی


دوره های فناوری اطلاعات


■ آموزش طراحی وب سایت (مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت وب اپلیکیشن(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)