تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار تدریس

معرفی نرم افزار تولیدمحتوا

تولید محتوا با استفاده از نرم افزارهای متعددی امکان پذیر است.چنانچه به عنوان تولیدکننده محتوای الکترونیکی بخواهید با گچ ،تخته ، ماژیک وایت برد و دوربین فیلمبرداری و سایر روشهای قدیمی در تدریس خداحافظی کنید میتواند از نرم افزارتدریس استفاده نمائید.

تیم مهندسی وآموزشی محتوای نو اقدام به تولید نرم افزاری نموده است که تولیدکننده محتوا میتواند با استفاده از یک قلم نوری و یک نرم افزار تخصصی  ، اقدام به تولید محتوای الکترونیکی حرفه ای نمائید.

با خرید این نرم افزار یک دوره تولیدجامع تولید محتوای الکترونیکی و یک سامانه LMS نیز برای شما اجرا و پیاده سازی میگردد تا بدون هیچ نگرانی ، با سرعت و کیفیت بالا اقدام به تولید محتوای الکترونیکی نمائید و محتوای خود را به سرعت منتشر و در دسترس مخاطبان خود قرار دهید.


دریافت اطلاعات بیشتر

چنانچه تمایل دارید در مورد نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی (نرم افزار تدریس) اطلاعات بیشتری کسب نمایید وهنوز سوالات و ابهاماتی برای شما وجود دارد میتوانید عدد 9 را به شماره 09191195991 ارسال نمائید(درصورت تمایل نام و نام خانوادگی و یا اسم کسب و کار خود را نیز ارسال فرمائید)تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم و پاسخگوی سوالاتتان باشیم.

جهت مشاهده لیست دوره ها و خدمات اینجا کلیک کنید

لیست مشتریان و نمونه کارها

رزومه مدرس دوره های تولید محتوای الکترونیکی