آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ برای آموزش ، معرفی محصول ، برندسازی ، بازاریابی و فروش  بسیار تاثیر گذار و موثر تر میباشد و همچنین در سئو و دیده شدن شما معجزه میکند .

چرا باید مباحث تولید محتوا در دیجیتال مارکتینگ را آموزش ببینید؟

زمانی که شما با استفاده از google adwords و google trends کلمات کلیدی خود را پیدا نمودید و از گوگل به تعداد مثلن 1000 عدد کلیک خریداری کردین ، در نتایج جستجوی کاربران در صفحه اول گوگل و حتی لینکهای اول نتایج جستجو قرار میگیرید.

و اما مشکل کجاست؟؟؟

اما وقتی کاربری که عنوان محصول یا خدمات شما رو جستجو کرده و وارد وب سایت شما شده،  با یه وب سایت فلت (که این روزها خیلی مد شده) که تصاویر بی جان چند تا عروسک دوبعدی رو بهش نشون میده مواجه میشه و اثری از موارد زیر نیست :

1.یه متن درست وحسابی و دسته بندی شده مربوط به معرفی محصول یا خدماتتون(تکست مارکتینگ)

2.یه اینفوگرافیک جذاب (اینفوگرافیک مارکتینگ)

3.یه پادکست حرفه ای (پادکست مارکتینگ)

4.یه ویدئوی معرفی محصول یا خدمات( ویدئو مارکتینگ ).

در واقع شما فقط به گوگل پول دادین که شما رو صفحه اول نتایج جستجو نشون بده و برای بعدش هیچ فکری نکردین.

اگر کاربر وارد سایت شما بشه و با یه صفحه خالی از محتوا مواجه بشه ، قطعن نمیتونه از شما خریدی انجام بده و نمیتونه به شما و وب سایتتون وکسب وکارتون اعتماد کنه.

بنابراین خیلی سریع صفحه وب سایت شما رو میبنده و خارج میشه و به سراغ رقیب یا همکار شما میره...پ

پس برای تولید محتوای جذاب و متنوع هم باید فکری کنید ..

چرا به عنوان صاحب کسب وکار باید خودمون تولیدمحتوا رو یاد بگیریم :

هیچ کس به اندازه خودتون به کسب وکاری که انجام میدین یا خدماتی که ارائه میدید علاقه نداره.و این شما هستید که میدونید مشتریانتون دنبال چه چیزهایی هستن و شما هستید که سالهاست با این محصول یا خدمات زندگی کردین .از تمام جوانب محصول یا خدماتتون به درستی اطلاعات دارین و میدونید که چه محتوایی باید تولید بشه تا متشری یا بازدید کننده وب سایتتون کاملن از نحوه کار با محصولا و خدماتتون اگاه بشه و از شما خرید کنه.بنابراین باید خودتون این کار رو انجام بدین یا در کسب وکارتون فرد یا افراد رو آموزش بدین که براتون اینکارو انجام بدن.هیچ کس بهتر از خود شما نمیتونه محتوا تولید کنه.هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان انجام کار وهم از نظر کیفیت بهتره که محتوا توسط خودتون یا افراد تیم کاری یا سازمانیتون انجام بشه.

هر چند روز یکبار باید تولید محتوا انجام بدیم ؟

بهتره تولید محتوا و انتشار محتوا بصورت روزانه و در ساعاتی خاص انجام بگیره.بایک برنامه ریزی صحیح میتونید بدون اینکه به گوگل حتی یک ریال پرداخت کنید به صفحه اول گوگل بیایین (مرحله اول دیجیتال مارکتینگ) و از همه مهمتر وقتی کاربران از هر روشی وارد وب سایت شما شدن به شما اعتماد کنن و بازدیدکننده ما تبدیل به یک خریدار بشه و با تولید محتوای مداوم و جذاب مشتریتون رو به یک مشتری وفادار تبدیل کنید.

شغلی به نام تولید کننده محتوا

چنانچه میخواهید شغل تولیدمحتوا را برای خود انتخاب نمائید میتوانید در این دوره ارزشمند شرکت نمایئد.ما به شما روشهای تولید محتوا و جدب مشتری برای کار تولید محتوا را آموزش میدهیم .

*اطلاعات آن دسته از شرکت کنندگانی که به عنوان فریلنسر در دوره جامع تولید محتوا شرکت نمایند و شغل تولید محتوا را انتخاب کنند ، در بانک تولیدکنندگان محتوا ثبت شده و در سامانه ای که به این منظور طراحی گردیده است میتوانند سفارش کار تولید محتوا گرفته و کسب درآمد نمایند.


سرفصلهای دوره جامع دیجیتال مارکتینگ و تولیدمحتوا

 

الف :آموزش مهارتهای فنی دیجیتال مارکتینگ :

1.کارگاه تکست مارکتینگ

2.کارگاه اینفوگرافیک مارکتینگ

3.کارگاه پادکست مارکتینگ

4.کارگاه ویدئو مارکتینگ

5.کارگاه موبایل کاتالوگ مارکتینگ

ب:آموزش مهارتهای عمومی دیجیتال مارکتینگ

آموزش تولید و گردآوری محتوا
اموزش جستجو در وب
اموزش مدیریت سایتهای ورد پرسی و مدیریت سایت
آشنایی با مدیریت شبکه های اجتماعی
آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی
آشنایی با سئو

ج:کوچینگ تولید محتوا

فراگیران در این دوره بعد از گرفتن پروژه و ورود به بازار کار چنانچه نیاز به حمایت ، منتورینگ و آموزش حین انجام پروژه داشتند ، میتوانند از کوچینگ متخصصان و مدرسان دوره در پروژه های خودشان استفاده نمایند.کوچینگ تولید محتوا ، موفقیت شما در زمینه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ را تضمین می نماید.


 

دریافت اطلاعات بیشتر

چنانچه تمایل دارید در این دوره شرکت نمائید و هنوز سوالات و ابهاماتی برای شما وجود دارد میتوانید عدد  3 را به شماره 09191195991 ارسال نمائید (در صورت تمایل نام و نام خانوادگی و یا اسم کسب وکار خود را نیز ارسال فرمائید) تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم و پاسخگوی سوالاتتان باشیم.

جهت مشاهده مدت دوره و شهریه اینجا کلیک کنید

لیست مشتریان و نمونه کارها

رزومه مدرس دوره های تولید محتوای الکترونیکی