تولید محتوای الکترونیکی تخصص ماست

آینده تولید محتوای الکترونیکی در آموزش مجازی

 

آینده تولید محتوای الکترونیکی در آموزش مجازی 

 

هیچ کس نمی تواند به درستی آینده آموزش مجازی  را پیش بینی کند، به ویژه، با توجه به پیچ و خم هائی که فناوری های نوین با آن ها همراه خواهند بود، هر گونه پیش بینی کاری بسیار دشوار تر می شود.

 

بگذاریدکمی متاملانه تر این ادعا را بررسی کنیم. تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۷۰ درصد از مردم جهان گوشی هوشمند خواهند داشت. این به معنی این خواهد بود که دسترسی به دیگران و ارتباطات انسانی گسترش فراوانی خواهد یافت و با تلاشی که کمپانی‌های بزرگی مانند IBM و گوگل در جهت بهبود سیستم‌های ترجمه خود انجام می‌دهند، فاصله زبانی کاهش و ارتباطات گسترده‌تر نیز خواهد شد. اما این مسئله در حوزه آموزش مجازی وتولید محتوای الکترونیکی  و بخصوص بحث دموکراتیزه کردن آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی چه تاثیری خواهد داشت؟

 

اگر مبنای قضاوت ما، تجربه کنونی ما از سیستم آموزش و پرورش کشور باشد که در آن شکاف دسترسی به امکانات آموزشی آیینه‌ای از شکاف درآمدی است، اوضاع به گونه‌ای دیگر است. ساختار کلاسیک کلاس درس را می‌توان به یک صحنه تئاتر، شبیه دانست که در‌ آن معلم بر روی سن، دانش را عرضه و دانش‌آموزان مانند تماشاگران تئاتر آن را دریافت می‌کنند. صحنه‌های تئاتر تکرار نمی‌شوند و همان مطلب را همان دانش‌آموز در همان لحظه بایستی فرا بگیرد. بنابراین، این سیستم تنها برای برخی از یادگیرندگان کار می‌کند و بقیه آن‌ها مثل آن دانش‌آموزانی که با صحبت کردن مشکل دارند و یا نمی‌توانند از عهده درک برخی از آموزه‌های معلم خود در همان لحظه بر بیایند را به حال خود وا می‌گذارد.

 

امابا ورود فناوری‌های مدرن در آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی ، دیگر لازم نیست که همه دانش‌آموزان همه چیز را در یک زمان و تحت یک فرایند یاد بگیرند. یادگیرندگان به زودی قادر خواهند بود که الگوهای خودشان در یادگیری را شکل دهند و با سرعتی که برای آنها مناسب است، یاد بگیرند. و نکته‌ای که مهم است این است که بدانیم که واقعیت مجازی (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی ) یک رسانه بسیار مناسب برای انجام این کار است.

 

آلبرت اینشتین گفت: "تخیل شما یک پیش نمایش از جاذبه های آینده است." ما در نهایت در یک جهان زندگی می کنیم که در آن یادگیری بیشتر شبیه به بازی است و  به هر کس آموزش برابر می دهد. ما در جهانی زندگی می کنیم که در آن یادگیری فردی است بنابراین هر دانش آموز از حداکثر تجربه آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی  و یادگیری بهره مند می شود.

 آینده آموزش مجازی در ایران

 

در عصری زندگی میکنیم که افراد حتی در زمان خوردن غذا با مصرف انواع فست فودها صرفه جویی میکنند و همیشه برای انجام هر کاری به دنبال میانبرها و یا راه های ساده تر میباشند تا از زمان خودشان برای انجام کارهای مهمتر استفاده کنند، حالا این کار مهمتر می تواند کسب درآمد بیشتر، تفریح بیشتر و از دید هر فردی یک کار دیگر باشد ،موضوع قطعی این است که "فناوری با سیم"با "فناوری بی سیم"جایگزین خواهد شد و این بعد جدیدی به آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی  خواهد افزود. جامعه یادگیر به فرای دیوار های کلاس درس صعود خواهد کرد و از محدوده ساعات جدول بندی شده کلاس بیرون خواهد رفت.، به همین دلیل آموزش دیدن هم دچار تحولی عظیم می شود که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

 

پنج روند را در آینده صنعت جهانی آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی  میتوان پیش بینی کرد.

 

✔ پیش بینی اول : آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی  جایگزین کلاس های حضوری می شود

زمانیکه مردم برای صرفه جویی در وقت برای تهیه غذا گوشی تلفن خود را برمیدارند تا غذای خودشان را از رستوران ها یا کترینگ ها چه اینترنتی یا غیر اینترنتی تهیه می کنند، مطمئن باشید یک کلاس آنلاین (آموزش مجازی و تولیدمحتوای الکترونیکی ) را به کلاس های حضوری ترجیح می دهند.

 

زیرا نه تنها هزینه هایی مانند پیدا کردن یک آموزشگاه مناسب یا رفت و آمد به کلاس های حضوری از بین خواهد رفت، همچنین می توانند پس از برگزاری کلاس مجازی (آموزش مجازی وتولید محتوای الکترونیکی ) مطالب آن را بارها و بارها مرور کنند و حتی در زمان مناسبتر که تمرکز کافی دارند از مطالب استفاده کنند.

 

✔ پیش بینی دوم : وب سایت تبدیل به دفتر آموزشگاه می شود.

چرا باید برای پیدا کردن یک آموزشگاه تمام وقت خودم را در ترافیک، آلودگی هوا و… تلف کنیم، الان بدون اینکه از خونه برم بیرون و در آسایش کامل کمی توی اینترنت درباره این موضوع میگردم و بعد از چند دقیقه محصول مورد نیازم رو پیدا میکنم، این مکالمه ای هست که افراد قبل از اینکه به دفتر یک آموزشگاه بروند با خودشان خواهند داشت.

 

حالا یک مدرس یا فردی که مهارت کافی را در زمینه مورد نیاز من داشته باشد می تواند به راحتی در فضای اینترنت با یک وب سایت دفتر کاری خودش را راه اندازی کند و آموزشگاه شخصی خودش را داشته باشد.

 

✔ پیش بینی سوم : فراگیران  شما را قضاوت می کنند.

 

یادم میاد چند سال پیش میخواستم روی بهتر شدن مهارت های زبان انگلیسی خودم کار کنم و برای اینکار شروع کردم به تحقیق کردن درباره یک آموزشگاه مناسب، به پیشنهاد یکی از دوستان سراغ آموزشگاهی رفتم که گویا در آن ایام برای خودش شهرتی کسب کرده بود.

 

یک دوره فشرده گرانقیمت هم داشتند و خیلی روی این دوره مانور میدادند، ازشون سوال کردم چه جوری میتونم به شما اعتماد کنم که این دوره میتونه برای من مناسب باشه، دوره وسط راه با مشکل مواجه نشه، آیا مربی های شما رزومه خاصی هم دارند که بشه مطالعه کرد و چند سوال دیگر

 

میتونم بگم که هیج چیز خاصی برای ارائه کردن نداشتند و حتی مدیریت مجموعه با صحبت های بسیار سطحی سعی در قانع کردن من داشت، البته آموزشگاه های بسیار حرفه ای وجود دارند که می توانند برای شما مناسب باشند اما این نمونه آموزشگاه ها به زودی دچار مشکلات زیادی خواهند شد.

 

آینده آموزش مجازی به سمتی خواهد رفت که افراد می خواهند ببینند قبل از خودشان چه کسانی از خدمات این آموزشگاه استفاده کرده است و چه نظری درباره آن دارند و بسیاری وسوالات دیگر، محیط اینترنت مناسبترین محیط برای انجام چنین کاری می باشد، افراد می توانند به راحتی درباره یک آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی  تحقیق کنند و حتی نظرات مشتریان قبلی را بخوانند و نداشتن یک فضای آموزش آنلاین (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی )باعث حذف بسیاری از رقبا سنتی خواهد شد.

 

✔ پیش بینی چهارم : کوچک شدن فضای اموزشگاه ها

با مجازی آموزش دیگر آموزشگاه ها نیاز نخواهند داشت فضاهای بسیار بزرگ را که در مقابل هزینه های بالایی را ایجاد می کنند برای فراگیران  مهیا کنند، این کوچک شدن فضاهای آموزشی به افزایش یادگیرندگان کمک بیشتری خواهد کرد و در مقابل در صرفه جویی بسیاری از هزینه ها به آموزشگاه ها نیز کمک خواهد کرد.

 

✔ پیش بینی پنجم : گوشی های تلفن همراه و یک دانشگاه مجازی (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی )

 

بزرگترین فرصتی که به عنوان یک مدرس نباید از آن غافل شوید این است که گوشی های تلفن همراه هوشمند درست مانند یک ویروس هر روزه در دست افراد بیشتری قرار میگیرد و این گوشی های هوشمند با توجه به زیر ساخت اینترنت مناسبی که در کشورمان موجود است تبدیل به دانشگاه های همراه می شوند.

به زودی افراد زمانیکه در مسافرت هستند با استفاده از یک گوشی هوشمند مجهز به اینترنت در کلاس های  مجازی (آموزش مجازی ) شما شرکت خواهند کرد واز محتوای الکترونیکی استفاده کنند. اگر هنوز آنلاین نشده اید از این بازار بزرگ رو به رشد عقب خواهید ماند.

 

برنامه آینده آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی درکشور


در کشور ما عواملی بر آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی در آینده موثر است. از جمله تغییرات جمعیتی، جهانی شدن، نیازهای بازار،مسائل اقتصادی و تأمین مالی دانشگاه ها، خصوصی شدن بخش آموزش، جهت گیری دانشگا ها به سمت منافع ملی، رویکرد باز و شبکه ای نست به دانش، حاکم شدن اصول کسب و کار بازار، روند مشارکت زنان در آموزش عالی، افزایش بازیگران در عرصه آموزش عالی، یادگیری تمام عمر و...می‌توان نام برد.

 

برنامه ریزی برای آموزش عالی کشور شامل:

 

✔ ملی شدن در مقابل بین المللی شدن

✔ تقاضا محور در مقابل عرضه محور

✔ شناخت تغییرات ساختار جمعیت

✔  رشد اینترنت و خدمات مبتنی بر آن

 

گسترش عظیم آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی

 

در حال حاضر دوره های مجازی پرطرفدارترین شیوه آموزش الکترونیک (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی )است. اسمارت فون ها یا به عبارتی، تلفن های هوشمند و تبلت ها امروزه فرمت های مختلفی از صوت و تصویر را پشتیبانی می کنند. افراد می توانند از این طریق آموزش های مجازی و تولید محتوای الکترونیکی  را دنبال کنند اما وقتی تعداد دانش آموزان یک کلاس به 36000 نفر می رسد روند کمی متفاوت خواهد شد!

بیش از 36000 نفر در اولین دوره آموزش الکترونیک (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی )دانشگاه هاروارد شرکت کرده اند، به بیانی یک کلاس مجازی (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی )هاروارد بیشتر از یک کنسرت موسیقی متقاضی داشته است.

 

آینده تولید محتوای الکترونیکی در ایران و جهان

 

با این سطح استقبال، این طور به نظر می رسد، که وجود تغییرات در روش های تدریس دانشگاه های سنتی به طور گسترده در حال تغییر است. در برگزاری کلاس های جدید، منابع موجود برای تدریس کم شده، از طرف دیگر این نوع تدریس موجب می شود تا افراد هزینه های کمتری را بابت دوره ها پرداخت کنند.

 

آموزش مجازی وتولید محتوای الکترونیکی  با فرمت های کوتاه متداول خواهد شد.

 

یکی دیگر از روندهایی که محبوبیت رو به رشدی را در بخش آموزش مجازی وتولید محتوای الکترونیکی در آینده به خصوص در شرکت های بزرگ به همراه دارد، ارایه آموزش های مجازی و محتوای الکترونیکی  با فرمت های کوتاه است. شما می توانید به راحتی دیدن یک فیلم پنج دقیقه ای، خواندن متن یک صفحه ای، و یا یک سری فعالیت های انعطاف پذیر را در زندگی روزمره و پرمشغله خود بگنجانید.

 

در دنیای شلوغ امروز، ما وقتی برای مطالعات طولانی نداریم اما این باعث نمی شود که زمانی برای یادگیری نداشته باشیم، هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست. آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی با اندازه های کوچک باعث می شود تا برای یادگیری یک موضوع نیاز کمتری به تمرکزهای طولانی مدت داشته باشیم، چرا که می توان حتی با گوشی موبایل و تماشای یک فیلم کوتاه آموزشی، موضوع جدیدی را بیاموزیم که خود موجب ایجاد انگیزه و محبوبیت آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی می شود.

 

اهمیت و شناخت یادگیری غیررسمی افزایش خواهد یافت.

 

افراد باید بتوانند نسبت به ابزارهای در دسترس خود شناخت بیشتری پیدا کرده و با استفاده از آن ها از آموزش مجازی و تولید محتوای  الکترونیکی بهره برند. همچنین تشویق افراد به استفاده از رسانه های اجتماعی و به دست آوردن اطلاعات مورد نیازشان از این طریق می تواند نقشی موثر در بالا رفتن استفاده از آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی داشته باشد. این موضوع در آینده ادامه پیدا کرده و تکمیل خواهد شد، چرا که مجموعه ای از آموزش های رایگان، پادکست ها، فیلم ها، کنفرانس ها و... برگزار شده و افراد می آموزند که در محل کار و به صورت غیر رسمی دانش های جدید را به دست آورید.

 

 نقش اساتیددر آموزش مجازی و یا تولید محتوای الکترونیکی تغییر خواهد کرد.

 

در آینده آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی استاد نقش فردی را دارد که منابع تحصیلی رایگان را فراهم می کند که به صورت صوت یا مستندات در بخش ها و موضوعات مختلف در دسترس افراد قرار می گیرد. این بدان معناست که نقش اساتید سنتی کاملا تغییر خواهد کرد و دانش های در اختیار افراد به صورت گسترده، خلاقانه و تاثیرگذار برای پشتیبانی از آموزش در خارج از کلاس های درس سنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آینده تولیدمحتوای الکترونیکی درآموزش مجازی

 

 

 مفهوم پژوهش در آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی  ارتقاء می یابد.

 

این موضوع با نقش مدرس در ارتباط است. سخنرانی های طولانی، عدم وجود اطلاعات کافی، کلاس ها و نوشته های خسته کننده عمرشان تمام خواهد شد، دانش به راحتی در دسترس است و وقت آن رسیده که دانش پژوهان این اجازه را داشته باشند تا دانش را به صورت خودگردان به دست آورده و در یادگیری تعامل فعال داشته باشند.

 

 اکثر فراگیران در خارج از محدوده کشور خود آموزش مجازی می بینند خواهند بود.

 

اکثریت فراگیران آن سوی دریاها هستند و در کشور خودشان آموزش نمی بینند! با گسترش آموزش مجازی و تولید الکترونیکی دیگر نیازی به مهاجرت به کشور دیگر نیست و افراد می توانند در کشور خود به آموختن بپردازند، هم چنین تجربه ای که اساتید در این زمینه کسب می کنند کاملا متفاوت از روش های گذشته است. آن ها می توانند دانشجویانی در همان سطح یا حتی بالاتر را داشته باشند.همچنین هزینه های بسیاری در رفت و آمد اساتید و دانش پژوهان صرفه جویی می شود هم در زمینه مالی و هم زمانی.

 

نفوذ رو به رشد جوامع یادگیری در آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی را خواهیم داشت.

 

این مورد می تواند تاثیری چندبخشی داشته باشد. فعالیت کلاس ها و برنامه های درسی افزایش می یابد، وظایف فراگیران و تعامل آن ها با اساتید و مدیران تغییر خواهد یافت، و آن ها می توانند از یادگیری محتوای الکترونیکی و آموزش مجازی  حمایت کنند و خلاقیت جمعی و رهبری مشترک را ترویج دهند و گروه های یادگیری با ارزش های مشترک ایجاد کنند و چشم اندازها و شیوه هایی را در دیدگاه جهانی تغییر دهند.

 

راهکارهای آموزش  مجازی و تولید محتوای الکترونیکی اولین انتخاب سازمان ها برای آموزش کارکنان خود

 

راهکارهای آموزش مجازی و تولیدمحتوای الکترونیکی همچنان اولین انتخاب سازمان ها برای آموزش کارکنان خود می باشد، زیرا دوره های آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی انعطاف پذیری بیشتری ارائه می دهند و آسان تر استقرار می یابند. در این مقاله، تعدادی از تکنولوژی های کلیدی را بررسی خواهیم کرد که درباره تصمیم گیری در مورد آینده آموزش مجازی وتولید محتوای الکترونیکی کمک خواهد کرد.

 

آینده آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی: انتقال به برنامه های یادگیری موبایلی

 

این روند با برنامه های یادگیری طراحی شده برای کودکان شروع شده است که به آنها کمک می کند تا زبان را بیاموزند و یادگیری مهارت های ریاضی را برایشان آسان کنند. وقتی افراد میزان بالای موفقیت ها و مزایای این برنامه های موبایل را دیدند، کافی بود تا، شرکت ها تصمیم بگیرند تا دنیای برنامه ها را خلق کنند تا به یادگیری بزرگسالان و توسعه مهارت ها کمک کنند.

طراحی برنامه های موبایلی ارزان تر هستند و می توانند تمام یک پلت فرم یا وب سایت آموزشی فراگیر را نگه داری کنند. با توجه به فلسفه کسب و کار agile برای نظم روزانه و سهولت استفاده که با برنامه های تلفن همراه است، احتمالا در چند سال آینده شاهد ترند برنامه های آموزشی برای نیروی کار مدرن که تنها برای تلفن همراه هستند خواهیم بود.

 

آینده آموزش مجازی و تولیدمحتوای الکترونیکی ،آموزش به عنوان یک سرویس

 

آموزش مجازی وتولید محتوای الکترونیکی کارکنان و شرکتی در وضعیت مشابهی قرار دارند، در یک طرف ارائه دهنده های دوره با نام های بزرگ داریم که فهرست بلندبالایی از دوره های آموزش آماده استفاده دارند. در سوی دیگر، توسعه دهنده هایی را داریم که راه حل های سفید برچسب داری ارائه می دهند که نام تجاری مشتری را در محتوای آماده و موجود به کار می برند. علاوه بر این دو نوع توسعه دهنده، سازندگان محتوای سفارشی نیز برای توسعه و ارائه یک تجربه یادگیری شخصی وجود دارند.

 

یادگیری شخصی سازی شده و موتورهای توصیه

 

یادگیری شخصی سازی شده مدتی است که اجرا می شود و به نظر می آید همچنان ادامه خواهد یافت. نیاز به تجربه های سفارشی و شخصی یادگیری که در جهت نیازهای یادگیری خاص و مهارت های یادگیرنده عمل می کنند، به تعیین میزان موفقیت برنامه های E-Learning کمک می کنند. برنامه های یادگیری عمومی تنها می توانند به نیازهای خاص مانند برنامه های ایمنی، یا ارتباطات تجاری و آداب و رسوم اداری پاسخ دهند. هنگامی که آموزش برای کارهای بسیار مهارتی نظیر راه اندازی یک توربین یا تعمیر یک هواپیما نیاز است، توصیه می شود که راهکار یادگیری شخصی سازی شده را ایجاد و راه اندازی کنید.

 

يادگيري شخصي، تطبيق آموزش و پرورش، برنامه درسي و محيط يادگيري براي رفع نيازها و آرزوهاي يادگيرندگان فردي است. شخصی سازی تنها از طریق فردیت ممکن است به این ترتیب دانش آموزان در مورد آنچه که می آموزند، زمان و نحوه آموزش حق انتخاب دارند.

 

رشد فنّاوری ­های‌ اطلاعات‌ و ارتباطات‌ تمامی‌ ابعاد دنیای‌ امروز را دگرگون‌ کرده‌ است‌. جامعه­ امروز به‌ انعطاف‌، پویایی‌ و خلاقیت‌ نیاز دارد و این‌ نیازها را نظام‌ آموزشی‌ باید از طریق‌ ایجاد فرصت ­های‌ مناسب برای‌ نوآوری‌، تعامل‌، اندیشه‌ورزی‌، مشکل‌گشایی‌ و چالش‌ با مسائل‌ و مشکلات‌ پیچیده­ دنیای‌ کنونی‌ برآورده سازد. ویژگی ­های ‌منحصربه‌فرد آموزش مجازی وتولید محتوای الکترونیکی ازجمله‌ فرصت‌ استفاده‌ از چند‌رسانه ­ای‌ها، فرارسانه‌ها، اتصال‌ و ارتباط‌ با پای­گاه­های‌ دانش‌ جهانی‌، تعامل‌ و انعطاف‌پذیری‌ و... که‌ از طریق‌ جهانی ­شدن بیشاپیش گسترش یافته است.

پیشرفت تولید محتوای الکترونیکی و آموزش مجازی هم بار تکنولوژی دارد و هم بار فرهنگی چرا که بیشترین وقت مطالعه مردم امروزه در صفحات مجازی می گردد و افکار آنها تا حد زیادی با این محتواها شکل می یابد.

 

نتیجه :

 

با تغییرات زیادی که در زمینه استفاده از فناوری های جدید رخ داده، واژگان جدیدی نیز به فرهنگ لغات اضافه شده است، مثلا 20 سال پیش عناوینی مانند تبلت وجود نداشته.

همچنین کلماتی چون E-learningآموزش الکترونیک (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی ) یا لغاتی از این قبیل که در مورد روند آموزش الکترونیکی (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی )و فناوری های این آموزش است به فرهنگ لغات افراد اضافه شده است، همچنین راه و روش های زندگی و کاری نیز تا حدودی تغییر خواهد کرد، در این مقاله براساس فناوری های جدیدی که روی کار آمده و در اختیار افراد قرار دارد و هم چنین موضوعاتی که در مورد رشد آموزش الکترونیک (آموزش مجازی و تولید محتوای الکترونیکی )می بینیم.

به علت سرانه مطالعه کم ایرانیان، بازار محتوای الکترونیکی و آموزش مجازی متنی در ایران چندان قابل توجه نیست مگر مواردی خاص و محدود. مخاطبین ایرانی بیشتر حالت On Point دارند و می‌خواهند که به سرعت به نتیجه برسند و اصل محتوای الکترونیکی  را دریافت کنند. از همین رو تولید محتوای ویدئویی (آموزش  مجازی و تولید محتوای الکترونیکی )در کشور فعلا رونق گرفته و در ادامه هم احتمالا بازاریابی محتوا به همین سمت و سو کشیده خواهد شد. البته این به این معنی نیست که محتوای نوشتاری از بین خواهد رفت و... اما این نوع از محتوا هم دستخوش تغییراتی خواهد شد.

 

مولف :مریم اسماعیلی 

دوره های آموزش تولید محتوا
 

دوره های آموزش تولید محتوای الکترونیکی ویژه ساخت آموزشهای مجازی

 

دوره آموزش تولید محتوای الکترونیکی

◆ دوره آموزش سناریونویسی

◆ دوره آموزش ساخت پادکست آموزشی

 دوره آموزش ساخت فیلم آموزشی

 دوره آموزش ساخت محتوای تعاملی( ساخت محتوای SCORM )

◆  دوره آموزش ساخت اپلیکیشن آموزشی Android

◆ کوچینگ تولید محتوای الکترونیکی

برای ثبت نام در دوره های تولید محتوای الکترونیکی مراحل زیر را انجام دهید:

✔ تماس با محتوای نو

✔ مشاوره با مسئول ثبت نام دوره ها

✔ در صورت تمایل مشاوره با مدرس دوره ها و ارائه اطلاعات به مدرس دوره جهت اثربخش شدن دوره آموزشی و تنظیم سرفصلها مطابق با نیاز شما 

✔ ثبت نام نهایی و واریز شهریه دوره

✔ برنامه ریزی دقیق روز و تاریخ برگزاری دوره

✔ شروع کلاسها طبق برنامه ریزی

 

دوره های آموزش تولید محتوا، تبلیغات انلاین ، بازاریابی محتوا و دیجیتال مارکتینگ

 

دوره آموزش تولید محتوا

 

◆ دوره آموزش مفاهیم تخصصی سئو و دیجیتال مارکتینگ 

 دوره آموزش مقاله نویسی سایت و نوشتن توضیحات صفحات محصول سئو شده

◆ دوره آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی

◆ دوره آموزش ساخت پادکست تبلیفاتی

 دوره آموزش ساخت فیلم تبلیغاتی و فیلم معرفی محصولات و فیلم معرفی خدمات

◆ کوچینگ تولید محتوا

برای ثبت نام در دوره های تولید محتوا ویژه سئو ، تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ مراحل زیر را انجام دهید:

✔ تماس با محتوای نو

✔ مشاوره با مسئول ثبت نام دوره ها

✔ در صورت تمایل مشاوره با مدرس دوره ها و ارائه اطلاعات به مدرس دوره جهت اثربخش شدن دوره آموزشی و تنظیم سرفصلها مطابق با نیاز شما 

✔ ثبت نام نهایی و واریز شهریه دوره

✔ برنامه ریزی دقیق روز و تاریخ برگزاری دوره

✔ شروع کلاسها طبق برنامه ریزی

مطالب پیشنهادی
 

 

هوش مصنوعی وب سایت محتوای نو ، مطالب زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

◆ دوره های آموزش تولید محتوا
◆ نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی و ساخت فیلم آموزشی
◆ تولید فیلم آموزشی در تولید محتوای الکترونیکی
◆ ضرورت تولید محتوای الکترونیکی آموزشی
◆ ویژگی های تولید محتوای آموزشی چیست؟ | تولید محتوای الکترونیکی

 

تمام مقاله های سایت
 

 

تماس با ما
■ آدرس : تهران،میدان ولیعصر،کوچه ولدی-پلاک24-واحد7
■ تلفن : 88476788-021
■ پشتیبانی در ساعات اداری(10 صبح الی 16 عصر): 09191195991
ویزیت : روزهای پنجشنبه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است

آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا آموزش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا


■ سفارش تولید محتوای الکترونیکی


■ سفارش تولید محتوا


دوره های جامع آموزش تولید محتوا


■ آموزش تولید محتوای الکترونیکی آموزشی


■ آموزش تولید محتوا ویژه تبلیغات آنلاین


درباره محتوای نو


ما در حوزه های زیر فعال هستیم:

■  تولید محتوای الکترونیکی ویژه آموزش مجازی و کلاس معکوس

■ تولید محتوا ویژه کسب وکارها و دیجیتال مارکتینگ

■ تولید انواع نرم افزار های آموزش مجازی

■ توانمند سازی سازمانها و موسسات و اشخاص در حوزه تولید محتوا

■ کمک به سازمانها در قالب کوچینگ و مربیگری در راستای تولید محتوا و استقرار انواع سامانه و نرم افزار آموزش مجازی

آشنایی با تولید محتوا


■ محتوای الکترونیکی چیست


■ تولید محتوا چیست


لینکهای مرتبط با تولید محتوا


■ دانلود نمونه محتوای الکترونیکی


■ هزینه تولید محتوای الکترونیکی


دوره های فناوری اطلاعات


■ آموزش طراحی وب سایت (مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)


■ آموزش ساخت وب اپلیکیشن(مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)