صفحه اول

پنل من

جستجو

ثبت نام/ ورود
بازدید کننده گرامی به محتوای نو خوش آمدید
دوره ها > مهارت های کسب و کار اینترنتی > آموزش بازاریابی > آموزش سفر مشتری
آموزش سفر مشتری

آموزش سفر مشتری

ثبت نام در دوره

580 هزار تومان
اطلاعات دوره
دستاورد دوره
بازار کار
مخاطبان دوره
ارتباط با پشتیبانی

تلگرام

ایتا

اینستاگرام

شناسنامه دوره
مدرس دوره
شهریه دوره 580 هزار تومان
مدت دوره حضوری
۱

فصل اول : مقدماتی سفر مشتری


قیمت :3500تومان
نوع محتوا :کتاب PDF


قیمت :32000تومان
نوع محتوا :فیلم اموزشی


قیمت :39000تومان
نوع محتوا :پادکست (فایل صوتی)


قیمت :تومان
نوع محتوا :نرم افزار آموزشی


قیمت :15000تومان
نوع محتوا :اپلیکیشن آموزشی


قیمت :تومان
نوع محتوا :کتاب PDf وفایل صوتی و فیلم راهنمای کاربر


قیمت :8000تومان
نوع محتوا :فایل pdf

محتوای دوره آموزش سفر مشتری:

◆ جلسه اول: سفر مشتری چیست؟

◆ جلسه دوم: چرا باید با دانش سفر مشتری آشنا باشید؟

◆  جلسه سوم: مراحل ترسیم نقشه سفر مشتری

◆ جلسه چهارم: تشریح مراحل ترسیم نقشه سفر مشتری

◆ جلسه پنجم: اجرای نقشه سفر مشتری

◆ جلسه ششم : نحوه گرفتن بازخورد از نقشه سفر مشتری

◆ جلسه هفتم: زمان تغییر نقشه سفر مشتری

◆ جلسه هشتم: چه کسی مسئول ترسیم نقشه سفر مشتری می باشد؟

◆ جلسه نهم : تمرین عملی ترسیم نقشه سفری مشتری 

 

پاسخ سوالات متداول درباره دوره سفر مشتری


◆ چرا باید  دوره آموزش سفر مشتری را تهیه کنم و آموزش ببینم؟

اگر کسب وکاری دارید ، یا میخواهید کسب وکاری راه اندازی کنید یا میخواهید به دیگران مشاوره کسب وکار بدهید ، لازم است اشراف کاملی روی مبحث سفر مشتری داشته باشید بنابراین وقت شما ارزشمند است.پس بهتر است به جای جستجو در اینترنت بابت پیدا کردن اطلاعاتی در زمینه سفر مشتری که باعث هدر رفتن زمان  وقتتان میشود  و در نهایت منجر به جمع آوری مطالب پراکنده میگردد ، با تهیه این دوره آموزشی بصورت کامل ، جامع و کاربردی با مبحث سفر مشتری آشنا شوید و آموزش ببینید و دقیقا بعد از اتمام زمان آموزش ، اقدام به تهیه نقشه سفر مشتری برای کسب وکارتان کنید و اگر مسیری را اشتباه رفته اید ، مسیرتان را به سرعت اصلاح کنید.


◆ نحوه تدریس دوره آموزش سفر مشتری چگونه است؟

افرادی که درکلاسهای من شرکت نموده اند بخوبی می دانند که زیاد اهل حاشیه رفتن نیستم.یکراست میروم سراغ اصل مطلب و معمولا سرفصلها را طوری انتخاب و تدوین میکنم تا در وهله اول به درد خودم بخورد و بعد فراگیران .بنابراین  فراگیران در دوره آموزش سفر مشتری میتوانند در کمترین زمان ممکن از دانش کسب شده در دوره آموزش سفر مشتری  ، بصورت عملی در کسب وکارشان استفاده کنند.


◆ اگر نقشه سفر مشتری را ندانید اتفاقی می افتد؟

اتفاق بدی که برای خود من افتاد ممکن است برای شما هم بیفتد.در حدود 20 سال پیش ، برنامه نویسی انجام می دادم و تلفن گویا تولید میکردم.بدون آنکه به محصولی که تولید کرده ام علاقه ای داشته باشم.فکر میکردم وقتی محصولی را تولید کنم دیگران برای خرید آن صف می کشند.شاید باورتان نشود.من حتی یک ریال از محصولی که تولید کردم درآمد نداشتم.و حدود 3 سال زمانم و پولم را برای تولید محصولی با عنوان تلفن گویا از دست دادم.آیا اشکال از محصولم بود ؟پاسخ خیر است...محصول بدون ایراد بود.من فرایندهای کسب وکار را بلد نبودم.نمی داشنستم چگونه باید مشتریانم را نسبت به محصولی که تولید کرده ام آگاه کنم.نمی دانستم چگونه و درچه مرحله ای باید تبلیغات کنم و دانشم نسبت به فرایندهای کسب وکار تقریبا صفر بود.مشکل من نداشتن برنامه ای برای بازاریابی ، تبلیغات ، فروش و جذب مشتری بود.در واقع اصلا نمی دانستم باید دانشی داشته باشم با عنوان بازاریابی.این شد که ضرری چند میلیونی را تجربه کردم تا تازه فهمیدم فرایندهای کسب و کار را نمی دانم و این شد که بدنبال فرایندهای کسب وکار رفتم و کم کم استاد شدم.و این نقشه سفر مشتری از همانجا کم کم متولد شد.بنابراین شما میتوانید با حدود یکی دو ساعت آموزش ، سطح دانش خودتون رو افزایش بدین و ضررهایی که من و امثال من تجربه کردیم رو تجربه نکنید.


◆ دوره سفر مشتری برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای تمام کسانی که می‌خواهند برای پیشبرد کسب وکارشان یک نقشه اصولی برای اجرا داشته باشند، می‌تواند مفید باشد. مطالبی که در دوره سفر مشتری گفته می‌شود برای تمام کسب‌ وکارها می‌تواند مفید باشد.


◆ آیا امکان مطرح کردن سوال در دوره سفر مشتری وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید با ثبت نام و خرید دوره سفر مشتری از سایت آکادمی محتوای نو ، عضو جامعه بزرگ فراگیران محتوای نو شوید و میتوانید از طریق تیکت پشتیبانی سوالات خود را مطرح نمائید و مدرس دوره بصورت مستقیم پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.مزیت این روش این است که در هر زمان که نیاز به مراجعه به سوالات و پاسخها داشتید ، به سوالات و پاسخها بصورت دسته بندی شده دسترسی داشته باشید.هچنین از طریق تیکت پشتیبانی میتوانید به سوالات و پاسخهای سایر فراگیران دسترسی داشته باشید و از از پرسشها و پاسخهای ارائه شده نیز بهره مند شوید و بیشتر یاد بگیرید( شاید سوالات سایر فراگیران ، در آینده سوالات شما هم باشد ) 


◆ آیا دوره سفر مشتری ضبط شده است؟

بله. این دوره به صورت حرفه‌ای ضبط شده است و با خرید دوره، امکان مشاهده و دانلود درس‌ها به شما داده می‌شود.


◆ آیا دوره سفر مشتری آپدیت و بروزرسانی خواهد شد؟

بله. دوره سفر مشتری آپدیت خواهد شد و مطالب جدیدی به آن اضافه خواهد شد. همچنین توجه کنید، مطالب آموزشی در زمینه سفر مشتری  به‌ صورت متنی و به صورت رایگان در پنل مدیریتی اضافه میگردد. لازم است مطالب دوره را هر چند وقت یک‌ بار بررسی کنید تا اگر مطالب جدیدی اضافه شده، بصورت رایگان از آن استفاده کنید.


◆ مخاطبان دوره سفر مشتری چه کسانی هستیند؟

افرادی که میخواهند کسب وکار جدیدی راه اندازی کنند

افرادی که میخواهند دیجیتال مارکتینگ انجام دهند

افرادی که کسب وکار دارند و میخواهند به صورت اصولی یک نقشه راه جدید برای تولید محصول و بازاریابی ترسیم و اجرا کنند

مدیران سازمانها ،  مدیران شرکتها ، مدیران استارتاپ ، مدیران بازاریابی ، مدیران شرکتهای تبلیغاتی ، واحد دیجیتال مارکتینگ شرکتها ، فریلنسرها


◆ سطح دوره سفر مشتری چگونه است؟

به صورت پیش فرض سعی کرده ام مطالب آموزشی و سرفصلهای دوره آموزش سفر مشتری را طوری تدوین و تدریس کنم که مطالب از پایه و بدون هیچ پیش نیازی آموزش داده شود و تمام اصطلاحات خارجی را ذکر و بررسی و آنها را به صورت فارسی و با بیانی ساده تشریح کرده ام که همه فراگیران بتوانند به راحتی مباحث سفر مشتری را از پایه تا پیشرفته به صورت اصولی یاد بگیرند . 


◆ آیا با شرکت در وره سفر مشتری مدرک صادر میگردد؟

بله.میتوانید از بخش پنل مدیریتی ، درخواست صدور مدرک کنید.مدرک هم بصورت الکترونیکی و دارای قابلیت دانلود و هم بصورت چاپ شده بصورت پستی برای شما ارسال میگردد.مدرک صادر شده از آکادمی محتوای نو خواهد بود.


شناسنامه دوره آموزش غیرحضوری سفر مشتری

مدت دوره: در حدود 3 ساعت

محتوای دوره آموزشی: فیلم آموزشی + پادکست آموزشی + pdf یا کتاب الکترونیکی

پیش نیاز : همه مباحث از پایه توضیح داده می شود و نیازی به پیش نیاز ندارد

پشتیبانی و نوع آن:پشتیبانی دارد / بصورت تیکت ، ایمیل و گروه تخصصی

سطح دوره: مقدماتی تا پشیرفته

به روز رسانی دوره: در صورتی که محتوای جدیدی به دوره اضافه شود به صورت رایگان برای افرادی که دوره را خریداری نمایند ارسال میگردد.

امکان برگزاری دوره بصورت حضوری :اگر فکر میکنید به یک مدرس با تجریه در زمینه سفر مشتری نیاز دارید تا از تجربیات خود در کلاس حضوری بگوید و به سوالات فراگیران در حین آموزش پاسخ دهد ، درخواست شرکتها و سازمانها این دوره بصورت حضوری توسط مدرس دوره در محل شرکت یا سازمان درخواست کننده برگزار میگردد.

امکان ارتباط مستقیم فراگیران با مدرس : در صورت درخواست فراگیر با واریز هزینه مشاوره اختصاصی امکان ارتباط مستقیم با استاد فراهم میباشد.

جزوه و کتابچه: دارد

پیش نیاز: ندارد

مهمترین وجه تمایز دوره: در این دوره آموزشی فقط و فقط به بحث سفر مشتری میپردازیم تا شما با این مفهوم ارزشمند در کسب وکار  بصورت تئوری و عملی آشناشوید.از بحث های حاشیه ای و پیچیده گویی پرهیز میکنیم تا هر کس با هر سطح از اطلاعات بتواند با مفهوم سفر مشتری آشنا شود.

گواهینامه : از آکادمی محتوای نو

 

 

مشاهده سایر دوره های مرتبط
شاید آموزشها و مقاله های زیر برای شما مفید باشد
رفرنس ، مرجع و منابعی که برای تهیه این دوره از آنها استفاده شده است
کلمات کلیدی
آموزش سفر مشتری اموزش سفر مشتری آموزشسفرمشتری costomer journey اموزش سفرمشتری اموزشسفرمشتری customerjourney safaremoshtari safare moshtari نقشه سفرمشتری نقشه سفرمشتری چیست نقشهسفرمشتری customer journey map چرخه سفر مشتری سفر مشتری Customer Journey سفرمشتری cj سفرمشتری چیست سفر مشتری چیست سفرمشتریچیست مقاله سفرمشتری نقشه سفرمشتری درکاروکسب نقشه سفر مشتری در کسب وکار نقشه سفرمشتری درکسبوکار ترسیم نقشه سفر مشتری ترسیم نقشه سفرمشتری سفرمشتری درقیف فروش سفرمشتری درقیف فروش مسیر سفر مشتری مسیرسفرمشتری تجزیه و تحلیل سفرمشتری تجزیه وتحلیل سفر مشتری تجربه مشتری وسفرمشتری customerjourneymap استراتژی سفر مشتری نقشه راه سفرمشتری تعامل مشتری نقشه سفرمشتری cjm مدل سفر مشتری مدل سفرمشتری نقشه برداری ازسفرمشتری customer journey mapping نقشه ذهن مشتری sans-serif"> شناسایی سفرمشتری sans-serif"> طراحی سفرمشتری sans-serif"> اهمیت سفرمشتری sans-serif"> نقاط تماس مشتری sans-serif"> customer journey چیست sans-serif"> تشریح سفرمشتری sans-serif"> دانش سفرمشتری sans-serif"> آشنایی با سفرمشتری sans-serif"> مراحل نقشه سفرمشتری sans-serif"> بهینه سازی سفر مشتری sans-serif"> برنامه سفرمشتری sans-serif"> فازسفر مشتری sans-serif"> ترسیم سفرمشتری