صفحه اول

پنل من

جستجو

ثبت نام/ ورود
بازدید کننده گرامی به محتوای نو خوش آمدید
دوره ها > تولید محتوای تبلیغاتی > آموزش دیجیتال مارکتینگ > آموزش مقاله نویسی سایت | مقاله نویسی سئو سایت
آموزش مقاله نویسی سایت | مقاله نویسی سئو سایت

آموزش مقاله نویسی سایت | مقاله نویسی سئو سایت

ثبت نام در دوره

1 میلیون 880 هزار تومان
اطلاعات دوره
دستاورد دوره
بازار کار
مخاطبان دوره
ارتباط با پشتیبانی

تلگرام

ایتا

اینستاگرام

شناسنامه دوره
مدرس دوره
شهریه دوره 1 میلیون 880 هزار تومان
مدت دوره حضوری
۱

دانلود جزوات دوره


دانلود
قیمت :0تومان
نوع محتوا :pdf

ثبت نام رایگان > دانلود
قیمت :0تومان
نوع محتوا :pdf

ثبت نام رایگان > دانلود
قیمت :0تومان
نوع محتوا :pdf

ثبت نام رایگان > دانلود
قیمت :0تومان
نوع محتوا :pdf

سرفصلهای دوره آموزش مقاله نویسی و تولید محتوا

تولید محتوا چیست

انواع روشهای تولید محتوا

کاربردهای مقاله نویسی در کسب وکار

مقاله اقناعی

مقاله رپورتاژ

ایده های مقاله نویسی

اهمیت قدرت مقاله نویسی در تولید محتوا

بسیاری از متخصصان محتواساز معتقدند اساس و پایه تولید محتوا نوشتن و مقاله نویسی برای سایت می باشد . انسان ها از دیرباز علاقه زیادی به نوشتن داشته اند ، به گونه ای که روانشناسان معتقدند تمامی انسان ها توانایی ذاتی برای نوشتن را در اختیار دارند و در حقیقت نویسندگی در وجود آن ها بالقوه وجود دارد .

نویسنده و مقاله نویسی و تولید کننده محتوا کسی است که بتواند راحت بنویسد و خواننده از نوشته ی وی لذّت کافی را ببرد . بسیاری از افراد نویسندگی را یک شغل حرفه ای می دانند و گمان می کنند که چون شغل آن ها نویسندگی نمی باشد نیازی به نوشتن ندارند . امّا باید دانست که در هر حوزه ای که فعالیت کنیم  به مهارت نوشتن و مقاله نویسی نیاز داریم ، پس باید به دنبال یادگیری آن و افزایش مهارتهایمان باشیم .

با گذشت زمان و ممارست در نوشتن ، عشق به نوشتن و تولید محتوا و مقاله نویسی تمام وجود شما را فرا خواهد گرفت و شما شیدای نویسندگی خواهید شد به گونه ای که دوری از متن و کلمات برای شما بسیار سخت وعذاب آور خواهد بود .

شما باید ایده های جالب را بیابید و با هنر نویسندگی به پرورش و بلوغ آن ایده ها کمک کنید .

شایان توجه است که کم هزینه ترین شغل دنیا نویسندگی و تولید محتوا و مقاله نویسی می باشد چرا که یک نویسنده تنها نیاز به یک خودکار و چندبرگ کاغذ (و در مواردی داشتن یک  لپ تاپ یا گوشی موبایل می تواند راهگشای نویسنده باشد) و البته ذهنی خلاق و پرتراوش دارد .

 

 

 

 درباره‌ی نوع مقاله تصمیم بگیرید.

از لحاظ نوع مقاله دست‌کم سه گزینه پیش رو دارید:

  1. مقالات کامل یا ابتکاری، مهم‌ترین مقالات پژوهشی هستند.
  2. لترها یا مقالات کوتاه معمولاً برای انتقال فوری و اولیه‌ی پیشرفت‌های مهم و ابتکاری منتشر می‌شوند.
  3. مقاله‌های مروری پیشرفت‌های اخیر درباره‌ی موضوع داغ مشخصی را به صورت چکیده بیان می‌کنند و بر نکات مهمی تأکید می‌کنند که قبلاً گزارش شده‌اند و اطلاعات جدیدی عرضه نمی‌کنند. معمولاً به دعوت سردبیر نشریه ارائه می‌شوند.
مشاهده سایر دوره های مرتبط
شاید آموزشها و مقاله های زیر برای شما مفید باشد
رفرنس ، مرجع و منابعی که برای تهیه این دوره از آنها استفاده شده است
کلمات کلیدی
مقاله نویسی سایت آموزش مقاله نویسی اموزش مقاله نویسی مقاله نویسی چیست مقاله نویسی درسایت مقاله نویسی کوتاه مقاله نویسی چگونه است آموزش مقاله نویسی برای سایت سئوی سایت با مقاله کلمات کلیدی درمقاله نویسی تولید محتوا با مقاله نویسی مقاله نویسی سئو وب مقاله اصول مقاله نویسی نکات سئودرمقاله نویسی مقاله سئو شده چیست آشنایی با مقاله نویسی مقاله سئو آموزش سئو نکات سئو درمقاله نویسی مقاله سئو شده گوگل پسندانه مقاله نویسی برای موفقیت در سئو چگونه مقاله موثردرسئو بنویسیم تاثیرمقاله نویسی بر سئو سایت روش های نگارش متن سئو شده ساختار مقاله سئو شده اصول سئو درمقاله نویسی چیست seoچیست essay writing sit essay بهینه سازی سایت ترافیک سایت بازدید وب سایت یهینه سازی موتورجستجو یهینه سازی لینک های ورودی پردازش متن تکنیک مقاله نویسی نحوه درست نوشتن مقاله برای سئو تقویت سئو با مقاله نویسی بهبود رتبه سئو سایت با مقاله نویسی فاکتورمهم سئوداخلی چگونه مقاله متناسب با استانداردهای سئو بنویسیم یادگیری مقاله نویسی مبتدی تا پیشرفته یادگیری سئو چطور مقاله سئو بنویسیم سئو با مقاله نویسی نوشتن متن برای صفحه یک گوگل seoمقاله نویسی essay writing مقاله نویسی ساختار مقاله سئو شده بازاریابی مقاله نویسی چگونه یک مقاله خوب وباکیفیت برای سایتمان بنویسیم مقاله سئو چیست مقاله نویسی بهینه سازی موتورجستجو با مقاله نویسی استراتژی مقاله نویسی برای توسعه وب سئوseo آموزش سئو سئو یا تبلیغات درگوگل افزایش ترافیک سایت ایندکس گوگل با مقاله نویسی ارتقا رتبه سایت با مقاله نویسی بهبود رتبه سایت با مقاله نویسی صحیح آموزش سئو ارزش مقاله نویسی درسئو سایت مقاله سئوشده چیست افزایش بازدید با مقاله نویسی روش مقاله نویسی سئو مقاله محتوا پادشاه است