طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی : محتوای نو

تولیدمحتوای الکترونیکی | محتوای نو
آموزش اینفوگرافیک مارکتینگ و تولیدمحتوا

اینفوگرافیک در تولید محتوا

اینفوگرافیک یا همان information + graphic یعنی اطلاعات بصورت تصویری وگرافیکی که یکی از ابزارهای ارائه محتوای الکترونیکی در کسب وکار شما به مشتریانتان بالقوه و بالفعل برای بازاریابی و فروش موثر تر میباشد.

سرفصلها و نمونه پروژه ها طوری انتخاب شده اند که بدون اضافه گویی ، در سریعنرین زمان ممکنه به یک طراح اینفوگرافیک تبدیل شوید و بتوانیددر تولدی محتوا ، طرح های زیبایی خلق کنید یا طرح های موجود به زبان انگلیسی و فارسی را بازتولید نمائید.

منظوز از باز تولید  طراحی اینفوگرافیکی در تولید محتوا چیست؟

یعنی اینکه ممکن است در اینترنت به دنبال اینفوگرافیک با موضع مورد نظرتان بگردید و اینفوگرافیکهای ایرانی و خارجی متعددی را پیدا کنید که مورد توجه شما قرار بگیرد و بخواهید با اعمال تغییراتی روی اینفوگرافیک جستجو شده ، طرحی جدید خلق کنیدو با المانهای جدید و ایکنهای متنوع طرح قبلی را بازتولید و یا به فارسی ترجمه نمائید.در این حالت میگوئیم اینفوگرافیک باز تولید شده است.

سر فصلهای دوره تربیت طراح اینفوگرافیک ویژه تولیدمحتوا

1.نصب نرم افزار illustrator

2.ایجاد صفحه جدید طراحی

3.استفاده از ابزار Rectangel tool

4.استفاده از ابزار Rounded Rectangle tool (مستطیل با گوشه های گرد )

5.معرفی رنگ strork

6.معرفی رنگ fill

7.نوشتن متن در illustrator  

8.ایجاد نقطه چین در ایلاستریتور

9.قطعه قطعه کردن دایره

10.شیشه ای کردن تصویر 

11.استفاده از jpeg imager 

12.تکنیک طراحی اینفوگرافیک شاتر (shutter infographic)

برخی نمونه هایی که در کارگاه توسط دانشجویان تولید خواهد:

(به علت  عدم حفظ قوانین کپی رایت توسط سایر همکارانمان در شرکتها ، موسسات ، اشخاص و سایر وب سایتها که در زمینه آموزش تولید محتوا فعالیت دارند، از انتشار همه نمونه کارها معذوریم و فقط در زمان برگزاری کارگاه در اختیار دانشجویان قرار خواهیم داد)

در این دوره ترفندهای طراحی نمونه های ارائه شده در کارگاه آموزش داده میشود و در کارگاه طراحی اینفوگرافیک فراگیران نمونه های متعددی را طراحی و به عنوان خروجی کارگاه تحویل مدرس می نمایند تا بدون اشکال و ایراد ، بتوانند به محض خروج از کارگاه طراحی اینفوگرافیک سفارشات طراحی اینفوگرافیک دریافت و از این طریق کسب درآمد نموده و بتوانند مدلهای بیشتری را خلق و یا بازتولید نمایند.

اینفوگرافیک دوره تولید محتوا

نام اینفوگرافیک : counter infographic

اینفوگرافیک_تولید_محتوا

 

اینفوگرافیک دوره وب اپلیکیشن 

نام اینفوگرافیک : rounded rectangle infographic

اینفوگرافیک_تولید_محتوا

اینفوگرافیک کاربردهای پادکست

نام اینفوگرافیک : apiary infographic

اینفوگرافیک_تولید_محتوا

 

آيا طراحی اینفوگرافیک در ايران کاربرد دارد؟

این سوال معمولا برای هر آموزشی که در ایران برگزار می شود، پرسیده می شود، آیا این آموزش در ایران کاربرد دارد؟
اینفوگرافیک هم در آموزش کاربرد دارد و هم در تجارت و تبلیغات.چنانچه بخواهید موضوعی آموزشی را به تصویر بکشید میتوانید در زمان تولید محتوا از اینفوگرافیک استفاده نمائید.

همچنین ممکن است بخواهید برای محصولات و خدماتتان در فضای اینترنت از طریق تصاویر و بروشور وکاتالوگ تبلیغات نمائید و تولیدمحتوای شما بر اساس اینفوگرافیک مارکتینگ باشد.

 

اين دوره مختص چه افرادی است؟

کارگاه آموزش طراحی اینفوگرافیک و اینفوگرافیک مارکتینگ برای افراد و شرکتهایی که میخواهند از طریق تصویر تبلیغات تجاری نمایند مناسب است.

محتوا و زمان این دوره آموزشی:

برای مشاهده مدت این کارگاه به لینک زیر مراجعه فرمائید.

مشاهده مدت دوره و شهریه دوره های آموزشی

در پايان اين دوره چه تکنيک هایی می آموزم و چه بدست می آورم؟ منفعت اين دوره چيست؟

در پایان این کارگاه شما به یک متخصص در حوزه طراحی اینفوگرافیک تبدیل شده اید و میتوانید از طریق اینفوگرافیک مارکتینگ برای خودتان و سایر شرکتها وکسب وکارها اینفوگرافیک طراحی نمائید و از طریق طراحی اینفوگرافیک و تولید محتوای از این طریق کسب درآمد کنید.

دریافت اطلاعات بیشتر:

چنانچه تمایل دارید در این کارگاه شرکت نمائید و هنوز سوالات و ابهاماتی برای شما وجود دارد میتوانید عدد  32 را به شماره 09191195991 ارسال نمائید (در صورت تمایل نام و نام خانوادگی و یا اسم کسب وکار خود را نیز ارسال فرمائید) تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم و پاسخگوی سوالاتتان باشیم.

لیست مشتریان و نمونه کارها

رزومه مدرس دوره های تولید محتوای الکترونیکی